آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵

پنجره دوجداره طرح چوب

قیمت پنجره دوجداره طرح چوب

پنجره upvc طرح چوب

قیمت پنجره upvc طرح چوب

قیمت لمینت پنجره
قیمت درب یو پی وی سی طرح چوب
انواع پنجره دوجداره رنگی
پنجره چوبی
پنجره های دوجداره طرح چوب, رنگ پنجره upvc, پنجره یو پی وی سی گردویی, درب دوجداره بلوطی, قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی بلوطی روشن, قیمت و فروش upvc رنگی.
شرکت در و پنجره upvc
پنجره دوجداره طرح سنتی
پنجره چوبی مدرن
مرکز فروش درب و پنجره upvc
لازم به ذکر است که پروفیل های پنجره های upvc انواع و اقسام گوناگونی دارند و از پرطرفدارترین آن ها، می توان به پروفیل پنجره دوجداره طرح چوب اشاره نمود. در میان شرکت های متفاوتی که در زمینه تولید پنجره دوجداره با طرح چوب فعالیت می نمایند، می توان به شرکت وین پارس اشاره کرد که فعالیت تخصصی و اصلی آن، همین مورد است. شایان ذکر است که این مجموعه با تلاش های بسیار، سعی بر این دارد تا بتواند انواع پنجره upvc طرح چوب را با کیفیت استاندارد و نصب اصولی، همچنین قیمت فوق العاده مناسبی در اختیار تمامی افرادی قرار دارد که به دنبال خرید این نوع از پنجره ها می باشند.
 
پنجره دوجداره طرح چوب

ساخت پنجره دوجداره طرح چوب

از مهم ترین مزایای لمینت پروفیل های upvc می توان به اجازه در تولید انواع مدل های درب و پنجره های upvc اشاره کرد که از بین تمام طرح و مدل هایی که از طرح چوب در دسترس می باشد، می توان گردویی، بلوطی، ماهاگونی و در میان رنگ های آن ها، نوک مدادی و نقره ای را بیان نمود که از محبوب ترین انواع پروفیل پنجره upvc لمینت به شمار می آیند. پنجره دوجداره طرح چوب را می توان یکی از محبوب ترین و به اصطلاح شکیل ترین طرح هایی دانست که در شرکت وین پارس مورد تولید قرار می گیرد که از طریق روش لمینت پنجره ای از جنس upvc تولید می گردند اما مدل های تولید آن ها به صورت طرح چوب است که طراحی می شوند و در نهایت تولید آن ها انجام می گردد.
قیمت پنجره دوجداره طرح چوب

پنجره upvc طرح چوب

پنجره دوجداره طرح چوب نیز از آن دسته از محصولاتی است که به صورت در آمیخته شدن چوب طبیعی به همراه آلومینیوم مورد تولید قرار می گیرد. با توجه به مطلب فوق، کاملا واضح است که این نوع پنجره در نهایت محصولی بسیار زیبا و جذاب است که کیفیت فوق العاده بالایی را به همراه دارد.
طرح فوق نیز در دو شکل اصلی مورد ساخت قرار می گیرد، طرح اول به این صورت است که فریم اصلی پنجره ها از جنس آلومینیوم مورد تولید قرار می گیرد و سپس لمینت چوبی همراه با رنگ های متنوعی بر روی این فریم های آلومینیومی پنجره های دوجداره قرار می گیرد و به اصطلاح با آن پوشانده می شود.
در نوع دوم آن نیز به دلیل این که بخش داخلی پنجره از شرایط جوی، دور است، از چوب طبیعی استفاده می نمایند که همین مورد موجب می گردد تا زیبایی دو چندانی به پنجره دهد و سمت دیگر آن که در معرض مستقیم شرایط جوی و همچنین نور خورشید قرار می گیرد نیز از جنس آلومینیوم است تا با استفاده از این کار، مقاومت پنجره بیشتر شده و می توانید آن ها را در رنگ های متنوع و زیبایی مورد سفارش قرار دهید.

پنجره ویستابست طرح چوب

پروفیل های طرح چوب درب و پنجره ویستابست نیز از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند و در عین حال موجب می شوند که زیبایی منحصر به فردی ایجاد گردد که همین موارد، سبب توجه بیش از حد طراحان و سازندگان شده و جایگاهی خاص میان آن ها به دست آورده است. جالب است بدانید که اولین مواد اولیه و در واقع متریالی که در تولید درب و پنجره توسط انسان به کار برده شده است، چوب است که ویستابست توانسته است با بهره گیری از این موضوع و همچنین به کارگیری برترین تکنولوژی روز دنیا، پیشرفت فراوانی را در تولید این نوع از پروفیل داشته باشد و در حقیقت، در این امر موفق عمل نماید و به اصطلاح سردمدار در میان سایر شرکت ها باشد.

رنگ های طرح چوب پنجره

در لمینت طرح چوب می توان رنگ بندی متفاوتی را مورد مشاهده قرار داد که با توجه به سلیقه و نوع نظر مشتریان، می توان در ساخت درب و پنجره دوجداره upvc از آن ها استفاده کرد و به عبارتی آن ها را مورد تولید قرار داد. از پرکاربردترین و پرطرفدارترین رنگ و طرح ها نیز می توان به بلوطی اشاره نمود که در دو نوع روشن و تیره مورد عرضه قرار می گیرد. لمینت ها نیز به سه گروه لمینت بیرونی، لمینت داخلی و همچنین لمینت دو طرفه مورد تقسیم بندی قرار می گیرند و موجب می گردند تا پوشش فوق العاده زیبایی را به پنجره و درب های دوجداره بدهند.

قیمت پنجره طرح چوب

گزینه های بسیاری هستند که در قیمت پنجره دوجداره طرح چوب، می توانند موثر باشند که از آن جمله می توان به مواردی همچون پروفیل لمینت شده فریم، لنگه، زهوار و مولیون اشاره داشت که هرکدام نیز بر اساس روکش لمینتی که بر روی آن ها پوشش داده می شود از قیمت متفاوتی برخوردار می باشند.
برای این که بتوان لمینت های پروفیل درب و پنجره دوجداره upvc را روکش نمود، از دستگاه های خاصی استفاده می کنند  همینطور تولیدکنندگان نیز در جهت ساخت این نوع از درب و پنجره که طیف رنگی لمینت ها فوق العاده بالا می باشد و با توجه به نظر و نوع سفارشی که کارفرما اعلام می نماید، از پروفیل های هم طیف لمینت استفاده می کنند تا زیبایی و جذابیت کار تولید شده نیز بالاتر رود.