آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵

پنجره دوجداره خم UPVC

پنجره دوجداره خم

قیمت پنجره دوجداره خم

قیمت پنجره دوجداره

پنجره دوجداره دایره ای

پنجره دوجداره UPVC

پنجره دوجداره هلالی

قیمت پنجره گرد دوجداره 

پنجره دوجداره قوس دار یو پی وی سی

پنجره های دایره ای یا بیضی شکل از انواع جدید پنجره اند که در ویلاها، اتاق های زیر شیروانی و یا حتی در فضای داخلی ساختمان استفاده می شوند.

پنجره پی وی سی گرد

صفر تا صد اطلاعات و جزئیات در خصوص پنجره دوجداره دایره ای ، نحوه سفارش ساخت آن ، انواع پنجره گرد ،ایده های استفاده از آن.

نصب پنجره دوجداره خم

پنجره های قوس دار

پنجره دوجداره خم در کرج

پنجره دوجداره هلالی و پنجره دوجداره دایره ای یا قوصی نوع خاصی از پنجره دو جداره می باشد که در برخی از مکان ها می توان آنها را مورد استفاده داد

پنجره دوجداره خم در تهران

پنجره دوجداره گرد یو پی وی سی

وین پارس تولید کننده انواع پنجره دایره ای شکل در سایز های مختلف می باشد.
ساخت خم فریم، ساش و مولیون با پروفیل ویستابست و همینطور نصب خم های ویترینی و مسجدی با بالاترین کیفیت می باشد. ساخت پنجره خم یا اشکال هندسی متفاوت، اجرای خم پروفیل لمینیت با پروفیل ویستابست و خم پروفیل مولیون ویستابست وکلاف کردن کامل پنجره در تهران و کرج، نصب درب و پنجره دوجداره هلالی و خم با کیفیت عالی و قیمت ارازن در شرکت وین پارس

پنجره گرد دوجداره

شاید برای شما هم این سوال در حال حاضر وجود داشته باشد که درب و پنجره دوجداره خم یا هلالی چه نوع پنجره هایی هستند و می توان آن ها را به این صورت برای شما بازگو نمود که قسمتی از آن ها یا کل پروفیل های استفاده شده در پنجره مورد خمکاری قرار گرفته اند. این کار توسط شرکت های متفاوتی انجام می گردد، اما لازم است بدانید که خم کردن پروفیل UPVC نیز به دقت و اهمیت بالایی نیاز دارد و می بایست به صورت دقیق توسط متخصص همین کار انجام شود تا پروفیل را با استفاده از توانایی خود به خوبی خم نماید و در نهایت آن خم پروفیل که ایجاد کرده است، از نظر ظاهری زیبایی خاصی به خود بگیرد.
 
پنجره دوجداره خم
 

ساخت پنجره دوجداره خم UPVC

بنابراین این کار به تجربه و تخصص و مهارت بالا نیاز دارد و شرکت وین پارس، با توجه به این که در زمینه ساخت پنجره دوجداره خم UPVC از سال ها تجربه برخوردار می باشد، این مهارت را به طور دقیق کسب نموده و شما نیز می توانید به راحتی جهت نصب پنجره دوجداره خم UPVC و یا این که در جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه ما ارتباط برقرار نمایید تا شما را در زمینه های گوناگون مورد نیاز راهنمایی کنند.
پنجره دوجداره خم UPVC نیز با ظاهر خمیده ای که دارد در دیوارهای خمیده، می تواند تمایز بی نهایت قابل توجهی را به معماری پروژه مد نظر شما اضافه کند. در صورتی که خانه هایی با معماری مدرن و یا سنتی دارید، پنجره های خم یا قوسی تاثیر بی نظیری در آن ها دارند. همچنین امکان ترکیب و قرارگیری این نوع از پنجره درکنار سایر انواع پنجره امکان پذیر است و می تواند نمای زیباتری به ساختمان شما دهد.
امکان استفاده از این مدل در ساخت درب های بالکنی نیز میسر می باشد که علاوه بر زیباتر نمودن نیز، موجب می گردد تا نور بیشتر و بهتری وارد منزل شما شود. امکان ساخت پنجره های خم به بلندی پنجره های لولایی و همچنین به میزان پهنای پنجر های سایبانی نیز وجود دارد. این مدل از پنجره نیز می تواند با تلفیق درست با سایر انواع مدل ها نیز علاوه بر زیبایی، تهویه مطبوعی را فراهم آورد.

پنجره دوجداره خم UPVC

انواع خم پنجره دوجداره upvc

خم پنجره می تواند به صورت های متفاوتی باشد که عبارت هستند از:
  • خم پنجره به صورت نیم دایره ای ویترینی
  • خم پنجره به صورت دایره ای
  • خم پنجره به صورت بیضی
  • همچنین خم بالای درب و پنجره به صورت هلالی
با توجه به موارد فوق، امکان ایجاد خم در صورت های متفاوت پنجره نیز امکان پذیر می باشد و می توان پنجره را در مدل های متفاوتی مورد تولید قرار داد.

قیمت پنجره دوجداره خم

پنجره های دوجداره معمولی قیمت مناسب تری نسبت به پنجره دوجداره خم دارا می باشند و بالاتر بودن قیمت پنجره دوجداره خم را می توان به دلیل عملیات خم کردن پروفیل و تولید آن دانست. در اجرای نماهای رومی و سنتی نیز از پنجره  دوجداره خم و یا قوسی شکل استفاده می نمایند و همینطور لازم است بدانید که وجود UPVC و یا آلومینیوم در پنجره های دوجداره ما نیز می تواند تفاوت قیمتی به همراه داشته باشند و در زمان خرید و ثبت سفارش باید به این موارد نیز توجه ویژه ای داشته باشید.

نکات مهم در تولید پنجره دوجداره خم

زمانی که به تولید پنجره UPVC خم می پردازید، شعاع قطر خم آن نباید از 80 سانتی متر کمتر باشد، در غیر از این صورت، پروفیل شما دچار دفرمه شدن و ایجاد چین و چروک در طی پروسه خواهد شد و لازم است بدانید که کمترین میزان باید 80 سانتی متر باشد.
حتما می بایست خم پنجره، شعاعی از دایره باشد و برای این که بتوان آن خم پنجره را شعاعی از دایره در آوریم، لازم است فریم آهنی که محل نصب پنجره می باشد، نورد شده باشد و از روش های چاک پروفیل نباید به هیچ وجه استفاده شود.
با توجه به این مورد که پروفیل درب از ضخامت بالاتری برخوردار می باشد، جهت خم کردن آن نیز، قطر خم نباید از 1 متر کمتر باشد و در پروفیل های ضخیم هم عملیات خم به درستی صورت نمی گیرد و به همین دلیل لازم است تا تولید کننده پنجره از تبحر و مهارت کافی در این زمینه برخوردار شده باشد.
نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشد، این است که در پنجره دوجداره خم نمی توان از یراق آلات دو حالته استفاده نمود و تنها یراقی که قابلیت استفاده دارد نیز یراق لولایی تک حالته و درب سوییچی می باشد.
در صورتی که پنجره دوجداره خم ویترینی باشد، بایستی که محدودیت های ساخت شیشه های دوجداره خم ویترینی را رعایت نمود و آن ها را نیز در نظر گرفت.
شایان ذکر است که شعاع شیشه اگر بیش از 20.1 باشد، آن شیشه قابلیت سکوریت را ندارد و عرضی هم که آن ها دارند نیز نباید از 2 متر تجاوز کند. یک نکته طلایی و بسیار مهم در تولید و نصب پنجره های UPVC وجود دارد و می توان آن را به این صورت بیان نمود که اول پنجره خم تولید و نصب گردد و پس از آن نیز الگوی ساخت شیشه وینرینی برداشته شود.
زمانی که قصد ابعاد برداری پنجره دوجداره هلالی را دارید، از الگوهای کاغذی استفاده کنید و باید توجه داشته باشید که این ابعادبرداری می بایست با دقت بالایی انجام شود و کارشناسی که برای انجام این کار به محل مورد نظر شما می آید نیز باید از تبحر کافی و لازم بهره مند شده باشد.