آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵

پنجره فولکس واگنی دوجداره UPVC

شاید بتوان در میان تمامی پنجره ها، درب و پنجره فولکس واگنی دوجداره UPVC را به عنوان یکی از پرطرفدارترین و زیباترین پنجره ها محسوب کرد و در این میان نیز ممکن است به نام آن توجه داشته باشید و بر آن باشید تا علت این نام گذاری را متوجه شوید. این مدل از پنجره هم همانند پنجره های کشویی است اما مهم ترین تفاوتی که میان آن ها قرار دارد، این است که درب های آن ها نیز همانند اتومبیل های فولکس واگن مورد باز و بسته شدن قرار می گیرند و دقیقا به همین دلیل می باشد که نام آن را فولکس واگنی UPVC گذاشته اند. از آن جایی که عایق بندی در این نوع از پنجره ها فوق العاده بالا می باشد، می توان آن ها را جایگزین فوق العاده عالی و مناسبی برای پنجره های کشویی محسوب کرد.
 
پنجره فولکس واگنی دوجداره UPVC

یراق آلات فولکس واگنی

شایان ذکر است که در تولید پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی نیز از یراق آلات خاصی استفاده می کنند که در میان تمامی یراق آلات موجود در بازار تحت عنوان گران ترین انواع آن ها قرار دارند و هزینه بالایی در پی خواهد داشت. در صورتی که از پنجره های بزرگ بهره برده می شود تا بتوان برای آن ها پنجره های فولکس واگنی قرار داد، استفاده از این نوع یراق آلات کاربرد دارد و می توان گفت که حتی یراق آلات فولکس واگنی، بالاترین میزان مصرف را برای پنجره های در سایز بزرگ دارا می باشد.

رگلاژ پنجره فولکس واگنی

شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد که رگلاژ پنجره فولکس واگنی UPVC به چه معنا است و انجام دادن آن می تواند چه مزایایی برای درب و پنجره به همراه داشته باشد؟ ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که حتی با وجود بسته بودن پنجره نیز از ورود خاک، صدا و سرما باخبر شوید و این دقیقا به همین معنا می باشد که شما باید پنجره را رگلاژ کنید. از مهم ترین بخش های نصب پنجره فولکس واگنی این است که رگلاژ آن به درستی آن انجام گیرد تا بعد از مدتی استفاده با مشکلاتی روبرو نشوید. تنظیم درب و پنجره فولکس واگنی از نقاط مختلف آن نیز همانند شیشه، لنگه و یراق نیز جهت سهولت بیشتر در باز و بسته کردن آن ها و همچنین دریافت و کسب بیشترین میزان عایق بودن آن ها در برابر گرد و غبار و سرما و گرما و همچنین صدا را رگلاژ می نامیم که همانطوری که متوجه شدید، یراق آلات فولکس واگنی که کیفیت بالایی داشته باشند، در بهبود این امر بسیار موثر می باشند.

انواع پنجره فولکس واگنی

با توجه به این موضوع که هر نوع از پنجره ها دارای انواع و اقسام مختلفی می باشند، پنجره فولکس واگنی UPVC را هم می توانیم به سه دسته مهم مورد تقسیم بندی قرار دهیم که عبارت هستند از:
 1. تمام اتومات
 2. نیمه اتومات
 3. اتومات
هرکدام از موارد فوق دارای مزایای خاص خود می باشد و نوع کارکرد و حتی کاربرد متفاوتی با یکدیگر دارند که افراد می تواند تمامی این موارد را از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان فروش همین مجموعه، جویا شوند و بهترین انتخاب را برای خود رقم بزنند.

مزایای استفاده از پنجره فولکس واگنی

درب و پنجره دوجداره فولکس واگنی نیز از مزایای بی شماری برخوردار می باشند که می توان آن ها را نیز به صورت ذیل برای شما مشتریان محترم، شرح داد و عبارت می باشند از:
 • در صورت استفاده از این پنجره ها، به هنگام باز و بسته شدن نیز فضای خاصی اشغال نمی شود
 • طول عمر بالاتری نسبت به سایر انواع پنجره ها دارا می باشند
 • از عایق بندی کاملی برخوردار هستند
 • قابلیت باز شدن تا زاویه 45 درجه را نیز دارند
 • از ورود گرد و غبار به داخل ساختمان با استفاده از پنجره فوق جلوگیری می شود
 • ضد رطوبت می باشند و شست و شوی آن ها نیز بسیار آسان می باشد
 • در برابر باد و باران و همچنین طوفان مقاومت خوبی دارند
 • این نوع از پنجره از چارچوب خود کاملا جدا می شود و پس از آن در ریل جانبی بر روی لت، ثابت قرار می گیرد
پنجره یو پی وی سی نیز از مزایای فوق برخوردار است و می توان با استفاده از این مزایا، نیاز های افراد را برطرف نمود.

قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی

در میان تمام توضیحاتی که در رابطه با پنجره های دوجداره فولکس واگنی برای شما دادیم، ممکن است که تمایل داشته باشید تا از قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی نیز اطلاعاتی داشته باشید تا راحت تر بتوانید در مورد خریدهای خود تصمیم گیری های لازم را انجام دهید. پنجره های فوق نیز با توجه به نوع کاربردی که دارا می باشند از قیمت مناسبی برخوردار هستند و این قیمت کاملا با میزان کیفیت آن ها تناسب دارد. برای این که بتوانید لیست قیمت دقیق و معتبری و با توجه به تغییرات قیمتی روز در اختیار داشته باشید نیز می توانید همین حالا از طریق سایت مربوطه با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید و درخواست دریافت لیست قیمت خود را بدهید. این لیست در به روزترین حالت ممکن و با قیمت های مناسبی برای شما ارسال خواهد شد.