آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵

تعویض پنجره قدیمی

قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

نحوه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره در تهران

درب و پنجره قدیمی

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

یکی از مهم ترین خدماتی که مجموعه وین پارس به مشتریان خود ارائه می دهد، تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره یا UPVC میباشد و این کار نیز توسط برترین مجریان تعویض پنجره برای تمامی ساختمانها با بهترین کیفیت صورت می گیرد. در صورتی که تمایل به انجام این کار دارید، می توانید با کارشناسان این مجموعه جهت دریافت اطلاعات مورد نیاز و لازم و همینطور استعلام قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره تماس گرفته و از مشاوره های این افراد، استفاده نمایید. یکی از مهم ترین مزایای درب و پنجره دوجداره UPVC این است که امکان نصب آن ها بر روی ساختمان هایی با درب و پنجره قدیمی، تک جداره یا دوجداره آهنی و یا آلومینیومی نیز میسر می باشد.
 
پنجره دوجداره UPVC
طراحی، ساخت و نصب پنجره دوجداره UPVC در تهران و کرج بخشی از خدمات پنجره دوجداره وین پارس است.
پنجره دوجداره دو حالته UPVC
پنجره دوجداره دو حالته UPVC برای تمامی مکان ها قابل استفاده است، چه برای محل کار چه برای محل زندگی زیبایی، کارایی، قیمت مناسب تنها بخشی از خصوصیات این پنجره هاست.
پنجره های دوجداره طرح چوب
انواع پنجره دوجداره طرح چوب بخاطر زیبایی و اصالتی که دارد توانسته است جایگاه ویژه ای در معماری و ساختمان برای خود بدست اورد.
پنجره دوجداره خم UPVC
خم کردن پروفیل UPVC از دقت و اهمیت بسزایی برخوردار است که این کار را باید متخصصان آن انجام دهند تا بتواند پروفیل را به خوبی خم کرده و در آخر خم پروفیل ظاهری زیبا به خود بگیرد.
پنجره دوجداره UPVC رنگی
پنجره دوجداره UPVC رنگی یکی از روش های مناسب برای زیبایی و جذابیت نمای داخلی و بیرونی خانه به شمار می رود و قیمت نصب و مزایای رنگ آمیزی پنجره دوجداره UPVC رنگی در بین سازندگان اهمیت دارد.
پنجره دوجداره کشویی ریلی UPVC
پنجره دوجداره کشویی ریلی UPVC از محبوب ترین پنجره ها است. این نوع پنجره قابلیت نصب در همه مکانها را دارد. دو نوع پنجره کشویی وجود داره که شامل پنجره کشویی یک لنگه و پنجره کشویی دو لنگه می باشد.
درب و پنجره آلومینیومی
وین پارس انواع درب و پنجره آلومینیومی را با تعهد به کیفیت، دوام، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش تولید می‌‌کند.
پنجره فولکس واگنی دوجداره UPVC
به زبان ساده مکانیزم باز و بسته شدن درب و پنجره فولکس واگنی دوجداره مثل دربهای ون تاکسی می باشد
درب و پنجره فرانسوی دوجداره
درب و پنجره فرانسوی دوجداره UPVC یکی از محبوبترین پنجره ها برای نصب در ساختمانها میباشد. در درب و پنجره فرانسوی هر دو لنگه آن بصورت هم زمان باز می شوند.

تعویض درب و پنجره قدیمی با دوجداره upvc 

پنجره های قدیمی چوبی، آهنی و یا آلومینیومی از ویژگی های مثبت و منفی متفاوتی برخوردار می باشند اما لازم است بدانید که ویژگی های کاربردی و برتر پنجره های دوجداره UPVC بیش از سایر انواع پنجره ها می باشد. تعویض پنجره های قدیمی و جایگزین کردن پنجره های جدید با سرعت بسیار بالا و حتی کمتر از چند ساعت انجام می شود و هیچ گونه خرابی در ساختمان در پی ندارد و اگر در هر ساختمان، چند واحد به صورت همزمان تمایل به تعویض پنجره ها داشته باشند، روند کار هر واحد سریع تر انجام می شود و در کنار این که نمای ساختمان زیباتر می شود، مزایای فراوان پنجره دوجداره را در خانه های خود مشاهده خواهید کرد.
از مهم ترین مزایای استفاده از پنجره دوجداره، این است که از سر و صدای کوچه و خیابان و همچنین ورود گرد و خاک و دریافت قبوض برق و گاز که ارقام سرسام آوری را برای شما به همراه دارند، خبری نخواهد بود. پس از تعویض درب و پنجره ها، می توان این مورد را به جرات بیان نمود که میزان صرفه جویی در انرژی تا 45 درصد افزایش پیدا می کند.

تعویض درب و پنجره قدیمی 

ساختمان هایی که از پنجره قدیمی برخوردار می باشند نیز اغلب از نظر تهویه و عایق نمودن جهت سرما و گرما دچار مشکل می گردند. در این موارد، معمولا اکثر افراد بر این باور هستند که جهت تعویض پنجره ها، باید تمام خانه را بر هم بزنند و اطراف پنجره ها تخریب شوند، پنجره های قدیمی را با ریخت و پاش های زیادی از جای اصلی مورد جداسازی قرار دهند تا در نهایت بتوانند، پنجره جدید را نصب کنند و بساط بنایی و رنگ آمیزی را جهت بازسازی اطراف پنجره آماده نمایند. همین تصور اشتباه موجب شده است تا افراد ترجیح دهند از همان درب و پنجره های قدیمی با کمترین میزان کیفیت و کارایی مطلوب استفاده کنند که زیان های بی شماری در آن ها وجود دارد و از مهم ترین آن ها می توان به افزایش میزان هدررفت انرژی و همینطور به دنبال آن، به افزایش هزینه های اقتصادی اشاره داشت. اما جالب است بدانید که راه حل این موضوع در دستان مجموعه ما می باشد و آن هم تعویض پنجره قدیمی شما بدون حتی کوچکترین تخریب و بنایی می باشد.
تعویض پنجره قدیمی

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

قیمت پنجره دو جداره بدون تخریب

تعویض پنجره قدیمی در کرج

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره یو پی وی سی 

عایق نمودن ساختمان ها نیز از موارد بسیار مهمی می باشد که مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است و می توانید با نوسازی پنجره و نصب پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم، مانع از ورود و خروج سرما، گرما و همچنین ریزگردها و آلودگی های صوتی شوید. تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC روشی آسان، سریع و به صرفه می باشد که برای بازسازی خانه ها استفاده می شود و در پی آن مزایای بی شماری قرار گرفته است.
در این روش در بسیاری از موارد، نیازی به آهن کشی وجود ندارد و از همان شاسی قدیمی برای پنجره های UPVC جدید نیز استفاده می نمایند. پنجره های قدیمی معایب فراوانی دارند و از نظر ظاهری و عایق بندی مناسب نمی باشند.
در صورتی که تمایل به تعویض پنجره های قدیمی دارید، از عایق صدا، سرما و گرما برخوردار خواهید شد و همچنین جهت جلوگیری از ورود حشرات، می توانید از انواع توری ثابت و یا مدل های پلیسه ای استفاده نمایید
 

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره ویستابست

تفاوت قیمت پنجره آهنی با دوجداره

تعویض پنجره قدیمی در تهران