آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/10/18 - 20:08
كد :8

درب و پنجره آلومینیومی دوجداره چیست؟

یکی از رایج ترین درب و پنجره هایی که در حوزه ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد را می توان در و پنجره های آلومینیومی معرفی نمود که بسیار مورد توجه افرادی که شاغل در این حیطه می باشند، قرار گرفته است و مزایای زیاد آن موجب شده است تا توجه ها به سمت آن جلب شود.

با توجه به وزن سبکی که آلومینیوم دارد، می توان از آن نسبت به آهن استفاده بیشتری داشت و به عبارتی درب و پنجره آلومینیومی دوجداره درای تنوع فریم، رنگ و یراق آلات و بازشو می باشند. در کنار وزن سبکی که برای درب و پنجره های آلومینیومی نام بردیم، قابلیت عدم زنگ زدگی را می توان به عنوان مهم ترین ویژگی در آن ها بیان کنیم. در ساخت پنجره های آلومینیومی از پروفیل های مختلفی استفاده می شود که هرکدام ویژگی های مخصوص به خود دارند و کاربرد آن ها می تواند با سایر انواع پروفیل، متفاوت باشد. با توجه به پیشرفتی که در صنعت پنجره سازی آلومینیومی داشته ایم، آن ها را به شکل دوجداره و در واقع با پروفیلی قوی تر و به عبارتی محکم تر، مورد تولید قرار داده اند و به این صورت توانسته اند، درب و پنجره های قوی تری را به بازار عرضه دارند. انواع پنجره دوجداره آلومینیومی نیز هم اکنون فروش بالایی دارند و مورد استفاده افراد زیادی قرار گرفته اند.

درب و پنجره آلومینیومی دوجداره چیست

مزایای درب و پنجره دوجداره آلومینیومی چیست؟

پروفیل آلومینیوم علاوه بر این که بسیار مقاوم می باشد، از قیمت مناسبی هم برخوردار است و در برابر شرایط جوی متفاوت نیز از خود مقاومت بالایی نشان می دهد. با محیط زیست بسیار سازگار هستند و در نوع طرح و رنگی که دارند نیز تنوع بالایی مشاهده می شود. پنجره های آلومینیومی جدید نیز از ویژگی های ذیل برخوردار می باشند:

 1. دارا بودن مقاومت فوق العاده بالا
 2. سازگاری بسیار زیادی با محیط زیست دارند و آلودگی های محیطی ایجاد نمی کنند.
 3. وزن فوق العاده سبکی نسبت به پنجره های آهنی دارند اما با توجه به وزن کم آن ها، از استحکام بالایی برخوردار می باشند.
 4. انواع پنجره دوجداره آلومینیومی نیز می تواند چیزی بالغ بر 60 درصد در حفظ انرژی دخالت داشته باشد و موجب شود تا انرژی هدر نرود.
 5. مقاومت بالا در مقابل نور آفتاب و شرایط محیطی و جوی و به عبارتی آب و هوایی
 6. تنوع رنگ در آن ها زیاد است و می تواند نیاز هر سلیقه ای را پاسخگو باشد.
 7. امکان نصب سریع و آسان در این نوع پنجره ها وجود دارد.
 8. انعطاف پذیری زیادی در آلومینیوم مشاهده می شود و می توان از آن ها برای پنجره های با ابعاد متفاوت و اندازه های مختلف استفاده کرد.
 9. تعمیرات و نگهداری آن ها نیز آسان تر از سایر انواع پروفیل های درب و پنجره می باشد.
 10. در نهایت می توانیم از قیمت آن ها سخنی بگوییم که بسیار مناسب می باشد و کاملا مقرون به صرفه هستند.

مدل پنجره آلومینیومی نیز با توجه به این ویژگی های مثبتی که نام بردیم، سبب شده است بیشتر مورد توجه خریداران درب و پنجره قرار گیرد و اهمیت بیشتری داشته باشند.

قیمت درب و پنجره آلومینیومی

لازم است بدانید که عوامل مختلفی هستند که می توانند بر روی قیمت پنجره آلومینیومی تاثیرگذار باشند و هر فاکتوری از گزینه های بسیاری تشکیل شده است که می توان با توجه به نوع بودجه ای که فرد خریدار دارد، خرید و همچنین نصب پنجره دوجداره را انجام داد. برخی از فاکتورهایی که در تعیین قیمت نهایی پنجره های آلومینیومی دخیل می باشند عبارت از مواردی هستند که در ادامه بیان خواهیم کرد:

 1. هزینه تولید به چه صورتی انجام شده است و چه مقدار هزینه برای تولیدکننده در پی داشته است.
 2. محاسبه قیمت یراق آلات مورد استفاده در تولید درب و پنجره مورد نظر
 3. هزینه های مرتبط با حمل و نقل و نصب آن ها در محل مورد نظر مشتری
 4. نوع شیشه های به کار رفته در پنجره آلومینیومی دوجداره 
 5. وجود ابعاد دقیق درب و پنجره ای که مورد نیاز می باشد.
 6. بر اساس تعداد بازشو و یراق آلات به کار رفته در آن ها
 7. کیفیت ساخت پنجره مورد نظر
 8. نوع سازنده و تولید کننده که برند مشخص و مخصوصی دارد.
 9. هزینه رنگ پنجره
 10. دستگاه هایی که برای ساخت آن ها استفاده می شود.
 11. کیفیت جوش در و پنجره های مورد نظر هم اهمیت فراوانی دارد.

درب و پنجره آلومینیومی دوجداره

جهت اطلاع از قیمت درب و پنجره آلومینیومی با توجه به قیمت روز و تغییرات قیمتی بازار، می توانید همین حالا با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید و درخواست دریافت لیست قیمت به روز و معتبر را به آن ها داده و لیست قیمت را در اسرع وقت دریافت نمایید. شایان ذکر است که حتی خرید درب و پنجره های آلومینیومی هم می تواند به صورت آنلاین و از طریق همین سایت انجام شود.