آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/07/03 - 19:13
كد :5

انواع درب پنجره upvc ویستا بست

پنجره دوجداره را می توان یک تکنولوژی کاملا جدید در صنعت درب و پنجره به شمار آورد که به دلیل دارا بودن مزایای فوق العاده، روز به روز بر تعداد مشتریان آن ها افزوده می شود.

به طوری که اصلا نیازی به بیان مزایای آن نیست و شما نیز می توانید در هر ساختمانی به راحتی این درب و پنجره ها را مشاهده کنید که مورد نیاز هر خانه و محلی می باشد و افراد از آن نیز بهره می برند و همین مورد گویای بیان اهمیت آن ها و مزایایی که دارند، می باشد.

انواع درب پنجره upvc ویستا بست  درب و پنجره دو جداره ویستا بست

درب و پنجره دو جداره ویستا بست

شرکت ویستا بست به عنوان یک تولید کننده پروفیل درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی از سال 86 در این زمینه فعالیت خود را آغاز نموده است و توانسته است تا در طول گذشت سه سال، خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پروفیل یو پی وی سی در سطح کشور ایران مورد معرفی قرار دهد و در حقیقت به بزرگترین تولید کننده تبدیل شود.
لازم است بدانید که ویستابست را می توانیم به عنوان اولین مجموعه ای بدانیم که گواهینامه رآل آلمان را از آن خود کرده است و در واقع این شرکت در کشور ایران، اولین دارنده گواهینامه مذکور شناخته می شود.
تولید محصولات این شرکت نیز در 13 خط تولید و با ظرفیتی که سالانه چیزی در حدود 18000 تن می باشد، نسبت به تولید محصولات درب و پنجره دوجداره اقدام می نماید و آن ها را به صورت گسترده در سطح کشور، مورد عرضه قرار می دهد. پروفیلی که ویستابست به تولید آن می پردازد را نیز می توان با پروفیل پنجره دوجداره وین تک به صورت تقریبی هم سطح دانست.

تولید درب و پنجره دوجداره UPVC

تولید درب و پنجره دوجداره UPVC نیز در ویستابست با استفاده از برترین فرمولاسیون روز دنیا و همچنین باکیفیت ترین مواد اولیه صورت می گیرد و همچنین برند فوق توانسته است با استفاده از بهترین پروفیل های یو پی وی سی و همینطور با کمک و تکیه بر دانش و تکنولوژی روز دنیا، سهم ویژه ای را از بازار درب و پنجره های دوجداره از آن خود نماید. جالب است تا این مورد را نیز برای شما بگوییم که درب و پنجره های ویستا بست نیز کاملا قابلیت شست و شو دارند و رنگ آن ها نیز به هیچ عنوان و دلیلی، تغییر نخواهد کرد.
نکته مهم در نوع رنگ پروفیل های ویستا بست این است که ترکیب مواد اولیه به کار رفته در آن ها نیز کاملا با توجه به شرایط وضعیت آب و هوایی مناطق مختلف جغرافیایی صورت گرفته است و به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.
ما نیز از جمله نمایندگان شرکت درب و پنجره UPVC ویستا بست می باشیم که آمادگی کامل خود را در ارائه خدماتی همچون فروش پنجره دوجداره و سه جداره، طراحی و ساخت انواع پنجره های دوجداره، نصب و تعویض دقیق و باکیفیت پنجره های دوجداره قدیمی، نصب کامل و بدون نقص شیشه های پنجره های دوجداره، نصب انواع توری مطابق با نوع پنجره UPVC و بسیاری از فعالیت های دیگر در زمینه پنجره های دوجداره اعلام می نماییم و می توانیم تمامی امور فوق در کیفیت بسیار بالا ارائه دهیم.

نصب درب و پنجره UPVC ویستابست

در صورتی که شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید تا از درب و پنجره های دوجداره و سه جداره تولید شده توسط پروفیل ویستا بست استفاده نمایید و آن ها را مورد سفارش قرار داده و حتی قبل از اینکه سفارشات خود را به ثبت برسانید، تمایلی به دریافت لیست قیمت ها و در عین حال کسب اطلاع در زمینه زمان انجام پروژه و چگونگی آن دارید، می توانید به راحتی با کارشناسان فنی مجموعه وین پارس تماس حاصل نمایید تا بتوانند در اسرع وقت، پیش فاکتوری را برای شما صادر نموده و در صورتی که سفارشات خود را قطعی نمودید، درخواستی که به ثبت رسانده اید را مورد طراحی و تولید قرار دهند. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات دقیق تری دارید کارشناسان وین پارس، شما را به صورت دقیق راهنمایی می نمایند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن، سفارشات خود را به ثبت برسانید.
شایان ذکر است که در محاسبه و تخمین هزینه های سفارش شما نیز، عوامل بسیاری دخیل هستند که می تواند در ساخت پنجره دوجداره و همچنین سه جداره UPVC موثر باشند و موجب ایجاد تغییراتی در مبلغ آن ها شوند. به عنوان مثال می توان نوع و شکل هندسی طرح پنجره، طول و عرضی که انواع پنجره ها دارند و در واقع اندازه آن ها را نام برد که می توانند یکی از عوامل اصلی در افزایش و یا کاهش قیمت پنجره های مذکور باشند.
در عین حال می توان نوع پروفیل پنجره های یو پی وی سی، همچنین نوع شیشه هایی که در آن ها به کار می رود را هم از عوامل ایجاد تغییرات قیمتی دانست که می توانند قیمت درب و پنجره UPVC را تغییر داده و در نهایت فاکتور اصلی صادر شده برای شما را دچار تغییرات اساسی کنند.

قیمت پنجره دوجداره ویستا بست

نمایندگی ویستابست در کرج

نمایندگی ویستابست در تهران

پنجره دوجداره ویستابست

شرکت ویستا بست هشتگرد