آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/04/23 - 18:53
كد :4

درب و پنجره دوجداره upvc رنگی

همانطور که می دانید، علم پیشرفت زیادی در زمینه معماری داشته است و افراد مختلف نیز می توانند با توجه به سلایق خود نسبت به انتخاب رنگ در کلیه مصالح ساختمانی ورود نمایند و هر نوع از رنگ هایی که مد نظر دارند را برای کار خویش انتخاب کنند.

با توجه به گفته فوق نیز می توانیم رنگ درب و پنجره را به عنوان یک کالای مهم به شمار آوریم که در نمای ساختمان و یا داخل واحد مسکونی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و با توجه به این مسئله که در واقع شرایط به گونه ای می باشد که بیشتر درب و پنجره های امروزی نیز به صورت دوجداره هستند، حجم بالایی از درخواست در زمینه تنوع رنگ در این پنجره ها وجود دارد.

درب و پنجره دوجداره upvc رنگی

شاید برای شما این سوال مطرح شده باشد که امکان انتخاب هر نوع رنگی برای تولید پنجره دوجداره رنگی امکان پذیر است و به چه صورتی انجام می شود؟
پروفیل موجود در این گونه از پنجره ها به صورت ذاتی نیز سفید می باشد و در حال حاضر به دلیل وجود بسیاری از مسائل، امکان تولید پروفیل رنگی که یعنی در تمام قسمت های موجود در آن از رنگ استفاده شده باشد، وجود ندارد.
با توجه به گفته فوق نیز پروفیل های رنگی یو پی وی سی را در بازار با استفاده از سه حالت مورد تولید قرار می دهند که عبارت می باشد از پنجره دوجداره با پروفیل لمینت شده، سیستم رنگ های اکرولیک روی پروفیل، سیستم رنگ آمیزی پنجره دوجداره هریک از روش های فوق به گونه ای مورد اجرا قرار می گیرد و مزایای خاص خود را دارا هستند.

پروفیل رنگی پنجره دوجداره

پیشتر در رابطه با پنجره دوجداره UPVC رنگی صحبت نمودیم و گفتیم که شرایط خاص خود را دارا می باشد و به سه دسته تقسیم بندی شد که هرکدام از مزایای خاصی برخوردار هستند.
پروفیل پنجره دوجداره رنگی کو آکسترود نیز پروفیل هایی می باشند که از ضایعات و بازیافت و با استفاده از دستگاه اکسترود مورد تولید قرار می گیرند و فرایند تولید نیز به این شکل انجام می شود که مواد بازیافتی موجود در پروفیل، ابتدا توسط یک اکسترودر تولید می شود و با استفاده از یک اکسترودر دیگری که از اولی کوچکتر است نیز سفید و یا رنگی می شود.
نوع لمینت یا روکش شده آن نیز از راه قرار دادن روکش های مخصوص بر روی پروفیل ایجاد می شوند و این روکش ها را می توانید در طرح ها و همینطور رنگ های متفاوتی بیابید و با استفاده از چسب های مختلف نیز بر روی پروفیل چسبانده می شوند.
قیمت پنجره یو پی وی سی رنگی نیز در مقایسه با انواع ساده و بدون رنگ و در واقع سفید رنگ آن نیز تا حدودی متفاوت می باشد و برای این که بتوانید قیمت های روز را در اختیار داشته باشید، لازم است تا کارهای خاصی را انجام دهید که در ادامه به بیان آن موارد می پردازیم.

قیمت پنجره یو پی وی سی رنگی

قیمت پنجره دوجداره لمینت و پنجره رنگی

پنجره دوجداره رنگی را می توانید در قیمت های متفاوتی با توجه به نوع شرکت تولید کننده آن ها خریداری نمایید و این شما هستید که می بایست اطلاعات و مزایا و همینطور نوع ساخت و تولید پنجره دوجداره را در اختیار داشته باشید تا بتوانید میان آنها یک مورد را به راحتی انتخاب نموده و خرید خود را ثبت کنید.
قیمت پنجره یو پی وی سی رنگی نیز با توجه به برند تولید کننده و نوع جنس پروفیل کاربردی، سایز پنجره سفارش داده شده و تعداد آن ها توسط مشتری بستگی دارد و برای این که بتوانید از قیمت پنجره های دوجداره اطلاعاتی دقیق تر داشته باشید نیز می توانید همین حالا با استفاده از روش آنلاین، اقدام نمایید و از کارشناسان فروش مجموعه ما نیز درخواست دریافت لیست قیمتکه کاملا به روز و معتبر می باشد را داده و آن را دریافت نمایید.
دریافت لیست قیمت با استفاده از روش آنلاین نیز از آن دسته روش هایی است که می تواند مزایای فوق العاده ای برای افراد در پی داشته باشد و از مهم ترین آن ها هم می توان به عدم حضور فرد در مرکز فروش اشاره داشت که موجب حفظ زمان فرد و همینطور کسر هزینه های جانبی می شود.

پنجره یو پی وی سی رنگی

روش های متفاوتی هم برای خرید پنجره دوجداره رنگی وجود دارد که از مهم ترین روش های خرید هم می توان به خرید به صورت اینترنتی اشاره کرد که در آن افراد، بدون در نظر گرفتن زمان و مکان، سفارشات خود را با مراجعه به سایت فروشنده، به ثبت می رسانند و به این ترتیب هیچ گونه محدودیتی از نظر زمانی و مکانی برای افراد وجود ندارد.
شما نیز می توانید همین حالا و با استفاده از روش بیان شده، لیست قیمت پنجره های دوجداره را در اختیار داشته باشید و سپس با توجه به شرایط متفاوت نسبت به خرید خود اقدامات لازمه رانجام داده و به این ترتیب، هر آنچه که نیاز دارید را خریداری کنید.

قیمت پنجره یو پی وی سی رنگی