آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/02/15 - 13:35
كد :3

انواع پنجره‌های‌ PVC و uPVC

یکی از ویژه گیهای بارز درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، جلوگیری از اتلاف انرژی توسط این درب و پنجره ها میباشد . هر چقدر که میزان بازشوهای یک دیوار بیشتر گردد، اتلاف انرژی تغییر زیادی نمی نماید

برای تولید آن‌ چیزی که شما می‌بینید، قطعات مختلف پروفیل (فریم)، شیشه، گسکت، یراق‌آلات و … روی هم مونتاژ میگردند تا پنجره‌ی نهایی به کارفرما تحویل گردد. پس بهتر میباشد انواع پنجره دوجداره را به تفکیک قطعات دسته بندی نماییم : 
فریم پنجره : وقتی مردم  صحبت از مدل های مختلف پنجره می‌شود منظور بیشتر جنس همین قطعه میباشد . فریم‌ها در انواع چوبی، آهنی، آلومینیومی، آلوود، pvc و upvc تولید میشوند.
شیشه پنجره :  شیشه درپنجره های دوجداره به ظاهر وظیفه عبور نور را دارد ولی در کنار این امر با ایجاد فضای خلاء سهم بسزایی در عایق نمودن در برابر  برودت و صدا دارد.
یراق آلات : وجود یراق‌آلات بیش‌تر به حالت باز و بسته شدن پنجره طبق نظر کار فرمارا دارد. طبق مدل‌های کشویی، دوطرفه، کلنگی، محوری و… یراق آلات متفاوت استفاده می گردد. 

پنجره‌ PVC و uPVC 

۱.  درب و پنجره تک جداره : ساده ترین نوع پنجره که برای بقیه انواع آن، نقش مرجع را ایفامی نماید، درب و پنجره تک جداره میباشد .
۲.  درب و پنجره دوجداره : شیشه های دوجداره، همان شیشه تک جداره میباشند که به واسطه وجود اسپیسر  به وجود می آیند . این شیشه ها هم از کنار هم قرار گرفتن دو شیشه ساده و یا سکوریت تولید میگردند. فضای بین این دوجداره با گاز بی‌اثری مثل آرگون پر خواهد شد تا انتقال حرارت و صدا کاهش یابد .
۳. درب و پنجره چند جداره : پنجره های چند جداره هم خط تولیدی همانند پنجره دوجداره دارند ولی داستانشان با هم کمی متفاوت هستند . پنجره های چندجداره شامل پنجره سه جداره و چهار جداره میشوند و اتلاف انرژی برای این مدل پنجره های خیلی کاهش میابد . بر خلاف اتلاف انرژی پایین ، این پنجره ها قیمت بالایی جهت خرید دارند . به همین دلیل، موارد مصرف آنها بسیار محدود شده و در موارد صنعتی که نیاز دارند که به هر شکل ممکن از اتلاف انرژی جلو گیری  نمایند مورد توجه قرار میگیرند . 
۴.  دسته بندی پنجره پی وی سی بر اساس بازشو 

انواع مدل های بازشوها پنجره دو جداره

برای این که موضوع انواع پنجره کامل شود بهتر است صحبتی در مورد انواع بازشوها نیز بنماییم . دسته‌بندی مدل پنجره پی وی سی و یو پی وی سی بر اساس بازشو، دسته‌بندی بزرگی میباشد . نمونه ای از مدل های مختلف باز شو : 

  • پنجره ثابت
  • بازشوی تک حالته
  • بازشوی دو حالته
  • بازشوی کشویی ریلی
  • بازشوی کشویی فلوکس واگنی
  • بازشوی فرانسوی
  • بازشوی آکاردئونی

ساخت پنجره دو جداره upvc 

برای سفارش هر نوع از پنجره های دو جداره upvc نیاز به مشاوره دارید پس به صفحه تماس با ما رفته و از طریق یکی از راه های تماس با ما ارتباط برقرار نمایید. همچنین شما می توانید در صورت تمایل از مشاوره حضوری و مشاهده نمونه محصولات یو پی وی سی از نزدیک بهره‌مند گردید. نسل جدید محصولات یو پی وی سی انقلابی بزرگ در صنعت ساختمان سازی بوجود آورده است که ضمن زیباسازی هر چه بیشتر به حفظ امنیت فضا و ذخیره انرژی کمک قابل ملاحظه ای مینماید. با استفاده از این محصولات تکنولوژی جدید ضمن به روز نمودن فضا از قابلیت های قابل توجه این محصولات آشنا شوید .