آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/10/20 - 17:24
كد :20

پنجره دوجداره رنگی در کرج

کرج مرکز استان البرز دارای توابع بسیاری است که علاوه بر بافت شهر نشینی و آپارتمانی دارای بافت ویلایی و ییلاقی نیز می باشد. اکثر این ویلاها به صورت مدرن و با ترکیب رنگی مختلف هستند از این رو درب و پنجره دوجداره رنگی نیز مطابق با دکوراسیون و نمای خارجی بسیار استفاده می شود.

پنجره دوجداره رنگی در کرج

پنجره دوجداره رنگی

پنجره دوجداره رنگی طرفداران بسیاری دارد. پنجره یو پی وی سی رنگی تولید شده با پروفیل رنگی و یا روکش لمینت می باشد. پروفیل های دوجداره به دو صورت خود رنگ و سفید وجود دارند. در پروفیل پنجره دوجداره رنگ های مختلف متناسب با رال رنگ در ساخت پروفیل استفاده می شود بدین صورت پروفیل به خودی خود رنگی می باشد. اما در برخی موارد پروفیل های سفید در هنگام تولید درب و پنجره دوجداره رنگی می شوند.

قیمت پنجره دوجداره رنگی در کرج

قیمت پنجره دوجداره رنگی در کرج بستگی به نوع رنگ آن دارد، اما اگر یک بازه قیمتی در نظر بگیریم گرانترین نوع آن پنجره دوجداره دو رو لمینت و ارزانترین آن پنجره دوجداره یک رو رنگی می باشد. در هر صورت قیمت نهایی درب و پنجره دوجداره بستگی به ابعاد و نوع آن نیز دارد. برای استعلام قیمت پنجره یو پی وی سی رنگی می توانید با کارشناسان ما در وین پارس در ارتباط باشید. 

پروفیل دوجداره رنگی

پروفیل پنجره دوجداره خاصیت رنگ پذیری داشته و با استفاده از رنگ پاش می توان سطح آن را با طیف های مختلف رنگی پوشاند که این کار خاصیت ضد خش بودن را در پروفیل ایجاد خواهد کرد. رنگ پروفیل پنجره دوجداره به صورت پیش فرض سفید می باشد اما رنگ پنجره های دوجداره باید با طراحی نما هماهنگ باشد. از این رو طبق شرایطی خاص رنگ آمیزی می شود. این نوع رنگ در مقابل خراشیدگی و ساییدگی مقاوم بوده، ریزش نداشته، ترک نمی خورد.
پنجره دوجداره رنگی در برابر شوینده و حلالهای آلی مقاوم است. این نوع پنجره دارای رنگ متالیک و غیر متالیک با براقیت های براق، نیمه براق و مات است.  پنجره یو پی وی سی رنگی در برابر تابش مستقیم نور خورشید، اشعه ماورای بنفش و باران های اسیدی مقاوم است. 

پنجره دوجداره با روکش لمینت

در پنجره دوجداره با روکش لمینت یک روکش 2 میلی متری با طرح مشخص (معمولا طرح چوب بوده و تنوع بسیاری دارد) توسط دستگاه ویژه ای بر روی آن قرار گرفته سپس بوسیله موادی خاص و با فشار زیاد ‏روی پروفیل چسبانده می شود.‏ 
لمینت به دلیل خاصیت ضد خشی که دارد می تواند یک لایه ضد سایشی را بر روی درب و پنجره دوجداره ایجاد کند. یک لمینت استاندارد، ثبات رنگی دارد، مانند عایقی از در و پنجره در عوامل جوی، رطوبت و آفتاب محافظت کرده و طول عمر آن تا دو سال بالاتر برد، دوام و استحکام دارند و به راحتی نظافت می شوند.

انواع پنجره دوجداره با روکش لمینت 

تقسیم بندی بسیاری برای پنجره دوجداره با روکش لمینت وجود دارد که مهمترین آن تنوع در ساخت آن است که به صورت زیر مشخص می شود :

پنجره دوجداره یک رو لمینت

در این نوع روکش لمینت تنها در یک طرف آن چسبیده میشود. علل بسیاری برای این کار وجود دارد. از جمله

  • هزینه پروفیل یک رو لمینت کمتر است.
  • بر اساس نیاز پروژه از پروفیل یک رو لمینت استفاده می شود.
  • نمای داخلی با نمای خارجی متفاوت است. به طور مثال نمای ساختمان قهوه ای است و پنجره های دوجداره طرح چوب مناسب است اما دکوراسیون داخلی سفید است و پنجره دوجداره سفید مناسب است.