آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/05/05 - 18:12
كد :18

فروش درب و پنجره دوجداره upvc

درب و پنجره دوجداره upvc یکی از ارکان مهم در ساخت خانه های مدرن و بازسازی خانه های قدیمی است. وین پارس به عنوان مرکز فروش درب و پنجره دوجداره upvc در کرج، هشتگرد و تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

در واقع وین پارس برای پیمانکاران ساختمانی یک تامین کننده مناسب برای تامین در و پنجره دوجداره upvc می باشد. علاوه بر پیمانکاران که سفارشات انبوهی از درب و پنجره دوجداره upvc دارند، مردم عادی نیز برای بازسازی منازل و تعویض پنجره های قدیمی خود می توانند به وین پارس مراجعه نمایند.

فروش درب و پنجره دوجداره upvc

قیمت درب و پنجره دوجداره upvc

در قیمت درب و پنجره دوجداره upvc عوامل متعددی ازجمله جنس، طرح، ابعاد و … تاثیرگذار است. هر کدام از اجزای پنجره دوجداره با شکل و ابعاد پنجره تغییر کرده و قیمت آن نیز به نسبت تغییر می کند. می توان تاثیر قیمت اجزای درب و پنجره دوجداره upvc را اینگونه بیان کرد :

قیمت پروفیل درب و پنجره دوجداره upvc

انواع و اقسام پروفیل های upvc وجود دارد که با کیفیت های متفاوتی تولید می شوند. این پروفیل های بر اساس استانداردهای جهانی رده بندی کیفی می شوند. شما می توانید بر اساس بودجه و نیاز خود نوع پروفیل خود را انتخاب نمایید. 

درب و پنجره دوجداره upvc

قیمت یراق آلات درب و پنجره دوجداره upvc

در لیست قیمت پنجره دوجداره یراق آلات در پنجره آلومینیومی با توجه به وزن لنگه بازشو و در پنجره UPVC با توجه به عرض و ارتفاع بازشو مشخص می شود.همچنین حالات بازشو ها در قیمت یراق آلات تاثیر گذار است. به این صورت که بازشو تک حالته پنجره دوجداره و یا بازشو معمولی درب دوجداره upvc ارزانتر از مابقی یراق آلات می باشد. البته برند یراق آلات نیز در قیمت تاثیر گذار است.

شیشه درب و پنجره دوجداره upvc

دوجداره بودن درب و پنجره upvc به این معناست که در قسمت سطح مقطع جایی برای نصب دو لایه شیشه و یک فضای مابین آنها ایجاد می شود تا درب و پنجره upvc به خوبی عایق شود. از شیشه های مختلفی می توان برای آن استفاده کرد. پایین ترین قیمت برای شیشه درب و پنجره upvc شیشه ۴ میل فلوت ساده است تا شیشه های سندبلاست با ضخامت های متفاوت. این قسمت نیز کاملا انتخابی می باشد.

نقشه درب و پنجره دوجداره upvc

مهمترین قسمت در تولید درب و پنجره دوجداره، رسم نقشه تولید آن می باشد. پی از اندازه گیری درب و پنجره دوجدارا upvc نوبت به نقشه ای برای تولید درب و پنجره دوجداره upvc می رسد. طبق این نقشه حالت بازشو ها، شکل پنجره، داشتن و یا نداشتن کتیبه و... مشخص می شود . در واقع جزییات تولید طبق این نقشه تعیین می شود. با توجه به نقشه درب و پنجره دوجداره upvc می توان گفت داشتن کتیبه بالا موجب افزایش قیمت پنجره یو پی وی سی  میشود، تک لنگه و ثابت بودن پنجره کاهش قیمت و استفاده از یراق دوحالته موجب افزایش قیمت را موجب می شود.

مزایای نصب پنجره دوجداره upvc

  • دارای عایق حرارتی و صوتی
  • صرفه جویی در مصرف انرژی
  • جلوگیری از ورود گرد و غبار و هوای گرم یا سرد به داخل
  • دارای رنگ بندی متنوع
  • نظافت آسان
  • غیر قابل اشتعال
  • قابل بازیافت
  • ایجاد سبک سازی ساختمان و مقاوم در برابر زلزله
  • تنوع در طرح و نوع بازشوها
  • امکان نصب توری ، حفاظ ، کرکره و پرده های زیبا و خاص

قیمت درب و پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc عایق صوتی

اولین هدف از نصب پنجره دوجداره جلوگیری ازآلودگی صوتی است. با گسترش شهرنشینی آلودگی صوتی بیشتر و آسایش شهرنشینان کتر شده است. آلودگی صوتی یکی از انواع آلودگی‌های محیط زیستی بوده که هیچ‌گاه به آن توجه چندانی نمی شود. به‌همان میزانی که دیگر آلودگی‌ها به سلامت انسان آسیب می‌رساند، آلودگی صوتی نیز آسیب‌های جبران ناپذیر برای انسان خواهد داشت. آلودگی صوتی سبب استرس و فشار روحی و عصبی در انسان خواهد شد. یکی از عوامل موثر و تاثیرگذار برای برطرف نمودن این مشکل استفاده از پنجره دوجداره upvc می باشد. نصب پنجره دوجداره upvc در ساختمان های کجاور اتوبان و خیابان های اصلی تاثیر زیادی در ایجاد آرامش و رفع آلودگی صوتی دارد. در حقیقت بدون پنجره دوجداره upvc زندگی در چنین موقعیت های مکانی امکن پذیر نیست. وجود لایه میانی شیشه دوجداره که اصولا با گاز آرگون پر می شود از آلودگی صوتی جلوگیری می کند.

پنجره دوجداره upvc عایق حرارت

در پنجره دوجداره upvc هیچگونه تبادل انرژی انجام نمیگیرد. پنجره upvc  به دلیل ساختاری که دارد، به عنوان عایق حرارت عمل می کند. حفره هایی که در پروفیل پنجره دوجداره upvc وجود دارد موجب می شود تا عایق بودن پنجره تقویت شود، این حفره ها با عایق مخصوصی در پنجره upvc احاطه شده که بر خلاف حالت حفره در پنجره آلومینیومی هوای بیرون به داخل نفوذ نخواهد کرد. پنجره دوجداره upvc نقش مهمی در هزینه ها و جلوگیری از اتلاف انرژی دارد. با وجود پنجره دوجداره upvc از هدر رفت انرژی گرمایشی و سرمایشی تا حد قابل قبولی می توان جلوگیری کرد.