آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/11/11 - 15:54
كد :11

پنجره های قهوه ای دوجداره

همانطور که می دانید، پنجره ها به عنوان چشم های ساختمان به کار برده می شوند و نه تنها عاملی هستند که موجب می گردد، نور خورشید به فضای ساختمان وارد شود بلکه در عین حال می تواند نمای خارجی ساختمان را زیباتر و جذاب تر نماید.

اگر مشاهده فرمایید، متوجه خواهید شد که پنجره UPVC قهوه ای می تواند نمای زیبایی را به ساختمان شما بدهد. امروزه با توجه به پیشرفت زیادی که در متریال های ساخت پنجره و همچنین بالا رفتن توانایی طراحان و سازندگان انواع پنجره رخ داده است، می توان تنوع بالایی از پنجره را مورد مشاهده قرار داد. از جمله پنجره هایی که امروزه مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است نیز می توان به پنجره یو پی وی سی قهوه ای اشاره نمود.

پنجره های قهوه ای دوجداره

مزیت های پنجره یو پی وی سی قهوه ای

در رابطه با مزایای پنجره یو پی وی سی قهوه ای لازم است تا مواردی را بیان نماییم که بتوانید با استفاده از آن ها، اطلاعات خود را بالاتر ببرید و خرید بهتری را برای خود رقم بزنید.

  1. در تولید و همینطور ساخت پنجره های UPVC قهوه ای از بهترین متریال استفاده نموده اند و امکان توقع کیفیت و دوام بالا نیز در آن ها وجود دارد.
  2. وجود ظاهری متفاوت در این پنجره موجب ایجاد نما و جلوه ای متفاوت در ساختمان می گردد که زیبایی خاص در عین حال منحصر به فردی را به ساختمان می دهد.
  3. از مهم ترین خصوصیات پنجره های قهوه ای نیز می توان به مقاومت فوق العاده بالای آن در برابر خط و خش اشاره نمود.
  4. همچنین می توان پنجره فوق را در تمامی انواع ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری و همچنین فضاهای متفاوتی همچون اتاق خواب، پذیرایی، سرویس بهداشتی مورد نصب قرار داد.
  5. در عین حال می توانیم به خصوصیتی همچون استفاده از این پنجره در هر شرایط آب و هوایی اشاره نماییم که موجب شده است تا در مناطق متفاوت کشور، مورد استفاده قرار گیرد.
  6. در برابر شوینده ها و انواع مواد شیمیایی نیز مقاومت دارد.
  7. همینطور در برابر نور خورشید و اشعه فرابنفش هم توانسته است، مقاومت بالایی را از خود نشان دهد.
  8. انعطاف پذیری بالایی نیز در پنجره های یو پی وی سی قهوه ای وجود دارد.

پنجره یو پی وی سی قهوه ای

نحوه نصب پنجره UPVC قهوه ای

شاید برای شما جالب باشد تا در رابطه با نحوه نصب پنجره های یو پی وی سی قهوه ای نیز اطلاعاتی داشته باشید و نکته ای که می بایست بیان نماییم نیز این است که این پنجره نیز همانند سایر پنجره های یو پی وی سی، مورد نصب قرار می گیرد.
جهت نصب پنجره های قهوه ای دوجداره مورد نظر، ابتدا می بایست اندازه های دقیق پنجره گرفته شود و سپس در جهت ساخت پنجره مورد نظر اقدام شود و پس از آن که مورد تولید قرار گرفت، جهت نصب آن اقداماتی صورت بگیرد.
در صورتی که تمایل بالایی به کیفیت پنجره های یو پی وی سی دارید، لازم است تا قبل از ثبت سفارش خود، از تولید کننده محترم درخواست نمایید تا پنجره مورد نظر شما را در بالاترین کیفیت موجود و بهترین و باکیفیت ترین متریال مورد تولید قرار دهد.
در این صورت، این امکان برای شما فراهم می شود تا بدون کوچکترین دغدغه ای نسبت به نصب این نوع پنجره ها اقدام نمایید و خیالی راحت داشته باشید.
نکته مهم در زمان تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های UPVC در این است که جهت نصب پنجره های قهوه ای، از همان چهارچوب قبلی استفاده می کنند و از این نظر لازم است بدانید که هیچ نوع مشکلی به وجود نخواهد آمد.

قیمت پنجره یو پی وی سی قهوه ای

قیمت پنجره یو پی وی سی قهوه ای

یکی از مهم ترین نکاتی که شما می بایست مورد توجه قرار دهید و آن را رعایت نمایید، این است که هنگام خرید پنجره UPVC قهوه ای، به قیمت آن ها دقت نمایید. در عین حال می توانیم مهم ترین عواملی که در قیمت گذاری پنجره های دوجداره موثر هستند را به صورت، میزان سایز پروفیل، قیمت و کیفیت یراق آلاتی که در تولید پنجره استفاده شده اند، نوع شیشه ای که مورد استفاده قرار گرفته و همچنین نوع طراحی پنجره مورد نظر بیان نموده و به آن اشاره نماییم.
بنابراین تغییر هریک از موارد فوق می تواند عاملی در جهت افزایش و یا کاهش قیمت پنجره یو پی وی سی قهوه ای باشد و لازم است تا به تک تک موارد فوق توجه ویژه داشته باشید.
در حال حاضر متاسفانه به دلیل تورم بالایی که در کشور وجود دارد، نمی توانیم یک قیمت ثابت برای پنجره های دوجداره بیان کنیم و لازم است تا حتما قبل از ثبت سفارشات خود، لیست قیمتی معتبر و به روز شده را از کارشناسان فروش وین پارس دریافت نمایید و با توجه به آن، هر آنچه که نیاز دارید را سفارش داده و خریداری نمایید. نکته این است که قیمت پنجره دوجداره قهوه ای را هر زمان که صد در صد قصد خرید داشتید، استعلام نمایید تا در زمان خرید با مشکلی مواجه نگردید.