آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/11/04 - 23:06
كد :10

لمینت پنجره چیست؟

همانطور که می دانید پروفیل های یو پی وی سی که از آن در صنعت پنجره سازی استفاده می نمایند نیز از رنگ سفید برخوردار است اما با توجه به اینکه نیاز ساختمان سازی به دنبال رنگ های دیگر هم بوده است، یو پی وی سی رنگی هم تولید نموده اند که به لمینت مشهور شده است.

از اصلی ترین اجزایی که می توان در پنجره دوجداره و یو پی وی سی نام برد، پروفیل می باشد و در کنار آن، نوع یراق آلاتی است که در ساخت پنجره به کار برده می شود و تمامی آن ها نیز بر اساس نوع سلیقه و بودجه ای که دارا می باشید، قابلیت سفارش را دارد.

لمینت پنجره چیست؟


برای این که بتوانند عملیات لمینت را بر روی پنجره ها اجرا نمایند از یک روکش 2 میلی متری استفاده می کنند که طرح مشخصی دارد و بر اساس سلیقه و سفارش مشتری می باشد، آن را توسط یک دستگاه ویژه بر روی آن قرار می دهند و سپس با استفاده از مواد خاصی و همراه با فشار زیاد، بر روی پروفیل می چسبانند.
لاستیک پروفیل نیز بعد از این که مونتاژ صورت گرفت، بر روی آن نصب می گردد و از مهم ترین دلایلی که می توان نام برد و موجب شده است تا از این طرح ها استقبال شود، این است که ضمانت ماندگاری برای این لایه وجود دارد و امکان خراب شدن آن بسیار پایین می باشد.

قیمت پنجره دوجداره طرح چوب

انواع لمینت پنجره دو جداره

در رابطه با ساخت لمینت پنجره دوجداره نیز می توان گفت که آن را به دو صورت انجام می دهند که عبارت است از:

  1. پنجره دوجداره با یک رو لمینت
  2. پنجره دوجداره دو رو لمینت

با این اوصاف می توان بیان نمود که در پنجره دوجداره یک رو لمینت نیز، رنگ تنها یک سطح پروفیل را مورد پوشش قرار می دهد و خود آن را می توان به دو مدل داخل لمینت و همچنین بیرون لمینت تقسیم بندی نمود.
لازم است بدانید که در حالت لمینت نیز همچنان مغز پروفیل سفید است و در صورتی که هرگونه مشکلی برای لمینت روی پنجره به وجود آید، می توان آن را جایگزین نمود.
در پنجره دوجداره دورو لمینت نیز هر دو طرف آن از پروفیل رنگی استفاده شده است و نکته مهم این است که مغز آن نیز دیگر سفید نمی باشد و نزدیک به رنگ روکش لمینت خود است که در اصطلاح لغتی که به آن اختصاص داده شده است به مغز قهوه ای معروف است.
در صورتی که خراشیدگی حاصل شود و یا جای پیچ ها و محل اتصال اجزای آن را مشاهده کنید، همواره رنگی است.

ویژگی های پنجره لمینت و نصب آن

  • در رابطه با ویژگی هایی که پنجره لمینت شده دارا می باشد، لازم است بدانید که علاوه بر این که در طراحی و ایجاد تنوع در نمای ساختمان کمک زیادی می کند، عمر پنجره را افزایش می دهد.
  • لمینت دارای خاصیت های زیادی می باشد و یکی از آن نیز ضد خش بودن است که می تواند یک لایه ضد سایشی را بر روی درب و پنجره دوجداره به وجود آورد.
  • لمینتی که استاندارد باشد، از ثبات رنگ برخوردار است و همانند یک عایق نیز از در و پنجره در برابر عوامل جوی و مواردی همچون رطوبت و آفتاب محافظت می نماید و موجب می گردد تا طول عمر پنجره تا دو سال بالاتر رود.
  • لمینت ها از دوام و استحکام بالایی برخوردار می باشند و به راحتی می توان آن ها را مورد نظافت قرار داد و مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد.
  • جالب است بدانید که در نصب پنجره های لمینت شده نیز از چسب آب بندی رنگی استفاده می نمایند و کیفیت چسب مصرفی نیز در این مواقع بسیار بالا می باشد.

قیمت پنجره دوجداره لمینت

قیمت پنجره دوجداره لمینت

مبحث قیمت پنجره دوجداره لمینت بسیار پیچیده است زیرا قیمت ها حتی با تغییر کوچکترین چیزی می توانند بسیار متفاوت باشند. در صورتی که نوع طرح انتخابی و رنگ آن، میزان کیفیت پروفیل مصرفی، رنگی که برای دستگیره ها تعیین نموده اید و نوع یراق آلات مورد نیاز، نوع چسب مصرفی در آن ها متفاوت باشد نیز می توان قیمت بالاتری و در برخی موارد قیمت متناسب تری را تعیین نمود. همچنین یک رو لمینت بودن پنجره و یا دورو بودن آن هم تاثیر زیادی در قیمت نهایی دارد و همینطور هرچه متراژ پروفیل بیشتر باشد، قیمت بیشتری را برای آن ها در نظر می گیرند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت پنجره دوجداره که لمینت شده می باشند، می توانید همین حالا از طریق وب سایت وین پارس اقدام نمایید و لیست قیمت مورد نظر خود را در به روزترین حالت ممکن و همچنین بسیار معتبر از طرف کارشناسان فروش وین پارس دریافت نمایید و با توجه به آن قیمت های مشخص شده و همچنین میزان بودجه ای که دارا می باشید، نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایید و خرید خود را قطعی کنید.

قیمت پنجره دوجداره طرح چوب

قیمت پنجره یو پی وی سی رنگی