آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1396/11/28 - 13:34
كد :1

مزایای استفاده از پنجره دوجداره UPVC

پنجره دوجداره upvc می تواند مناسب ترین انتخاب برای هر ساختمانی باشد که علاوه بر امنیت و دوام مانع بسیاری از آلاینده های صوتی و تنفسی نیز می باشد

پنجره دوجداره upvc می تواند مناسب ترین انتخاب برای هر ساختمانی بوده که علاوه بر امنیت و دوام مانع بسیاری از آلاینده های صوتی و تنفسی نیز خواهد بود.
نسل جدید پنجره های دوجداره با کیفیت ، عایق بسیار مناسبی جهت گرما و سرما میباشند. در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی و همچنین در برابر ضربه های شدید مقاوم تر است و سرعت نصب و سهولت و راه اندازی پنجره دوجداره در قیاس با مدل های معمولی بسیار بالا خواهد بود. 

مزایای استفاده از پنجره دوجداره UPVC

مقاله مشابه : پنجره دوجداره چگونه از هدر رفتن انرژی جلوگیری میکند؟

مزایای پنجره یو پی وی سی (uPVC) 

۱- ضد آب : یو پی وی سی ضد آب بوده و همین امر باعث  می گردد از این متریال به راحتی در هر شرایط آب‌وهوایی استفاده نمود . بعضا  متریال هایی مثل چوب و فلز این خاصیت را نداشته  و باید در مقابل رطوبت محافظت شوند. 
۲- زرد نمیشود : هرچند آلومینیوم هم ضدآب است ولی در اثر مجاورت زیاد با رطوبت به رنگ زرد متمایل میگردد. همین نقص آلومینیوم باعث خواهد شد تا پنجره های یو پی وی سی در برابر رطوبت، بدون رقیب باشند. 
۳- قیمت ارزانتر : پنجره یو پی وی سی نسبت به پنجره های آلومینیومی و چوبی ارزون تر  خواهد بود . همین ملاک باعث میگردد انتخاب بین یو پی وی سی و سایر متریال ها برای بیشتر افراد تا حدودی راحت تر گردد. 
۴- مقاومت در برابر آفات : پنجره یو پی وی سی در برابر خورده شدن توسط موریانه مقاوم میباشد . این مورد، برای پنجره یو پی وی سی نسبت به پنجره چوبی یه حسن انتخاب به حساب می آید. 
۵- بازیافت پذیری : یو پی وی سی را می توان  بعد از دوره کارکردش بازیابی نمود . همین موضوع باعث شده است این متریال به محیط زیست آسیبی وارد نکند. 
۶- انتقال حرارت ضعیفی دارد : انتقال گرمایی ضعیف، باعث میشود در پاییز و زمستان از اتلاف انرژی کم گردد. اتلاف انرژی، در پنجره های فلزی و آلومینیومی  بسیار زیاد میباشد و پنجره یو پی وی سی در این زمینه از آنها سبقت بگیرد. 

مزایای استفاده از پنجره دوجداره

درب و پنجره دو جداره UPVC

گروه درب و پنجره دو جداره UPVC وین پارس با بهره گیری از بهترین برندها و شرکت های تولید کننده مواد اولیه درب و پنجره دو جداره upvc کیفیتی مورد توجه را در اختیار خریداران قرار خواهد داد.  شما عزیزان جهت استعلام قیمت پنجره دو جداره و مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید .