آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵

مرکز فروش درب و پنجره upvc

پنجره دوجداره رنگی در کرج
1401/10/20 - 17:24
پنجره دوجداره رنگی در کرج
کرج مرکز استان البرز دارای توابع بسیاری است که علاوه بر بافت شهر نشینی و آپارتمانی دارای بافت ویلایی و ییلاقی نیز می باشد. اکثر این ویلاها به صورت مدرن و با ترکیب رنگی مختلف هستند از این رو درب و پنجره دوجداره رنگی نیز مطابق با دکوراسیون و نمای خارجی بسیار استفاده می شود.
یراق آلات پنجره دوجداره
1401/06/07 - 12:28
یراق آلات پنجره دوجداره
واژه یراق و یا جمع آن یراق آلات به ابزار آلات واسطه ای گفته می شود که کاربرد انواع لوازم و امکانات را راحت تر می کند. به طور مستقیم می توان گفت یراق آلات لوازمی هستند مانند دستگیره درب و پنجره ها یا لولای کابینت‌ها. به طور کلی یراق آلات انواع مختلفی دارد. هر یک از این نوع یراق آلات، براساس نوع خاص خود برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. قابل دکر است که هرکدام از آنها نحوه کارکردی متفاوت و متریالی مختلف دارند. اما موضوع بحث ما یراق آلات پنجره دوجداره می باشد که از جنس upvc می باشد.
فروش درب و پنجره دوجداره upvc
1401/05/05 - 18:12
فروش درب و پنجره دوجداره upvc
درب و پنجره دوجداره upvc یکی از ارکان مهم در ساخت خانه های مدرن و بازسازی خانه های قدیمی است. وین پارس به عنوان مرکز فروش درب و پنجره دوجداره upvc در کرج، هشتگرد و تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
نگهداری درب و پنجره دوجداره
1401/03/30 - 12:55
نگهداری درب و پنجره دوجداره
درب و پنجره دوجداره با هدف جلوگیری از اتلاف انرژی تولید می شود و عایق خوبسرمایشی و گرمایشی است. همچنین از ورود گرد و غبار تا حد زیادی لوگیری می کند. علاوه بر خاصیت درب و پنجره دوجداره زیبایی آن نیز خانه و نمای بیرونی را زیباتر کرده.
تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره
1401/03/30 - 12:55
تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره
تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره، پس از استفاده مداوم از پنجره دوجداره با وجود نگهداری و مراقبت های لازم نیاز به تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره امری اجتناب ناپذیر است.
پنجره دوجداره چگونه از هدر رفتن انرژی جلوگیری میکند؟
1401/03/30 - 12:52
پنجره دوجداره چگونه از هدر رفتن انرژی جلوگیری میکند؟
پنجره دوجداره واژه ای است که سالها به گوش میخورد. امروزه درب و پنجره دوجداره یک اصل استاندارد در ساختمان سازی به حساب می آید. علاوه بر ساختمان های نوساز به دلایل مختلفی از جمله صرفه جویی در مصرف انرژی برای بازسازی ساختمان های قدیمی نیز از پنجره دوجداره استفاده می شود. پنجره دوجداره از هدر رفتن انرژی جلو گیری می کند.
رنگ آمیزی و لمینت پنجره دوجداره UPVC
1400/11/25 - 20:03
رنگ آمیزی و لمینت پنجره دوجداره UPVC
لازم است بدانید که پنجره دوجداره یو پی وی سی نیز به دو صورت رنگ شده و همچنین لمینت وجود دارد که هریک از آن ها نیز دارای مزایا و ویژگی های خاص خود می باشند. لمینت نیز بافت و طرح رنگی دارد و می توان بیان کرد که از رنگ ظریف تر است.
علت بخار زدن پنجره دوجداره؟
1400/11/16 - 18:03
علت بخار زدن پنجره دوجداره؟
لازم است بدانید که در حال حاضر تمامی افراد برای پنجره های ساختمان خود از انواع دوجداره آن استفاده می کنند زیرا پنجره های دوجداره می تواند مزایای بی شماری برای افراد به همراه داشته باشد.
پنجره دوجداره حفاظ دار
1400/11/14 - 17:59
پنجره دوجداره حفاظ دار
همانطور که می دانید، جهت بالا بردن امنیت ساختمان نیز از پنجره دوجداره حفاظ دار استفاده می شود و می توان مزایای بسیاری را برای این نوع از پنجره های دوجداره نام برد.
پنجره های قهوه ای دوجداره
1400/11/11 - 15:54
پنجره های قهوه ای دوجداره
همانطور که می دانید، پنجره ها به عنوان چشم های ساختمان به کار برده می شوند و نه تنها عاملی هستند که موجب می گردد، نور خورشید به فضای ساختمان وارد شود بلکه در عین حال می تواند نمای خارجی ساختمان را زیباتر و جذاب تر نماید.
لمینت پنجره چیست؟
1400/11/04 - 23:06
لمینت پنجره چیست؟
همانطور که می دانید پروفیل های یو پی وی سی که از آن در صنعت پنجره سازی استفاده می نمایند نیز از رنگ سفید برخوردار است اما با توجه به اینکه نیاز ساختمان سازی به دنبال رنگ های دیگر هم بوده است، یو پی وی سی رنگی هم تولید نموده اند که به لمینت مشهور شده است.
تفاوت قیمت پنجره آهنی با دو جداره
1400/11/01 - 23:04
تفاوت قیمت پنجره آهنی با دو جداره
هر ساختمانی را که مشاهده می کنید، پنجره های بسیاری دارا می باشند و کاربردهای فراوانی برای پنجره ها در نظر گرفته شده است که از آن جمله می توان به تبادل هوا، ارتباط با فضای خارج از منزل و یا محیط مورد نظر، استفاده از نور طبیعی و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود. در این مقاله به تفاوت قیمت پنجره آهنی با دو جداره میپردازیم. با ما همراه باشید.
درب و پنجره آلومینیومی دوجداره چیست؟
1400/10/18 - 20:08
درب و پنجره آلومینیومی دوجداره چیست؟
یکی از رایج ترین درب و پنجره هایی که در حوزه ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد را می توان در و پنجره های آلومینیومی معرفی نمود که بسیار مورد توجه افرادی که شاغل در این حیطه می باشند، قرار گرفته است و مزایای زیاد آن موجب شده است تا توجه ها به سمت آن جلب شود.
تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته
1400/10/13 - 22:50
تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته
از آن جایی که قیمت پنجره های دوجداره تک حالته تا حدودی مناسب تر از مدل دیگر آن می باشد نیز برخی از افراد در هنگام ثبت سفارشات خود، نوع تک حالته را سفارش می دهند و به این ترتیب، پس از مدتی به دنبال این موضوع خواهند بود تا بتوانند، تک حالته بودن آن را تبدیل نمایند و به شکل دو حالته درآورند.
تفاوت پنجره pvc با upvc چیست؟
1400/09/05 - 19:15
تفاوت پنجره pvc با upvc چیست؟
درب و پنجره پی وی سی نیز زمان بیشتری نسبت به پنجره های دوجداره یو پی وی سی در بازار موجود هستند و مورد خرید و فروش قرار می گیرند و حتی می توان این مورد را اذعان داشت که پنجره های دوجداره یو پی وی سی از تکنولوژی پیشرفته تری هم نسبت به نوع پی وی سی آن ها برخوردار هستند.
انواع درب پنجره upvc ویستا بست
1400/07/03 - 19:13
انواع درب پنجره upvc ویستا بست
پنجره دوجداره را می توان یک تکنولوژی کاملا جدید در صنعت درب و پنجره به شمار آورد که به دلیل دارا بودن مزایای فوق العاده، روز به روز بر تعداد مشتریان آن ها افزوده می شود.
درب و پنجره دوجداره upvc رنگی
1400/04/23 - 18:53
درب و پنجره دوجداره upvc رنگی
همانطور که می دانید، علم پیشرفت زیادی در زمینه معماری داشته است و افراد مختلف نیز می توانند با توجه به سلایق خود نسبت به انتخاب رنگ در کلیه مصالح ساختمانی ورود نمایند و هر نوع از رنگ هایی که مد نظر دارند را برای کار خویش انتخاب کنند.
انواع پنجره‌های‌ PVC و uPVC
1398/02/15 - 13:35
انواع پنجره‌های‌ PVC و uPVC
یکی از ویژه گیهای بارز درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، جلوگیری از اتلاف انرژی توسط این درب و پنجره ها میباشد . هر چقدر که میزان بازشوهای یک دیوار بیشتر گردد، اتلاف انرژی تغییر زیادی نمی نماید
پنجره دوجداره کشویی بهتر است یا لولایی؟
1396/12/18 - 13:35
پنجره دوجداره کشویی بهتر است یا لولایی؟
اگر قصد خرید پنجره دوجداره را در سر می پرورانید و اطلاع ندارید که از بین پنجره‌ دوجداره کشویی و لولایی کدام کارایی بهتری دارد؟ این مقاله را حتما مطالعه کنید.
مزایای استفاده از پنجره دوجداره UPVC
1396/11/28 - 13:34
مزایای استفاده از پنجره دوجداره UPVC
پنجره دوجداره upvc می تواند مناسب ترین انتخاب برای هر ساختمانی باشد که علاوه بر امنیت و دوام مانع بسیاری از آلاینده های صوتی و تنفسی نیز می باشد