آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵

ساخت پنجره دوجداره در مهرشهر کرج

یکی از عوامل جدا کننده فضای داخل با خارج ساختمان، پنجره است. پنجره دوجداره مزایای بسیار زیادی دارد و به همین دلیل وقتی شما برای خرید وسیله ای برای ساختمان به فروشگاهی بروید و از ﺁن ها در مورد محصولاتی که باعث صرفه جویی در انرژی ساختمان می شوند سوال کنید مطمئنا یکی از تجهیزاتی که نام می برند پنجره دوجداره upvc است. شرکت وین پارس یکی از بزرکترین تولید کنندگان پنجره دوجداره در کرج و تهران میباشد. در این مجموعه، درب و پنجره دوجداره در کلیه ابعاد مختلف متناسب با نیاز و سلیقه مشتری موجود می باشد. عکسی که در زیر مشاهده مینمایید پروژه ساخت پنجره دوجداره در مهرشهر کرج میباشد.
 
ساخت پنجره دوجداره در مهرشهر کرج

پنجره دوجداره در مهرشهر کرج

پنجره دوجداره در کرج

upvc ساختاری شبیه به پی وی سی دارد با این تفاوت که این متریال پلی وینیل کلرید غیر پلاستیکی است. در ترکیب مواد اولیه آن از کلسیم و روی به جای سرب استفاده شده است که نه تنها موجب سازگاری با محیط زیست می‌گردد بلکه در سطح آن نیز جلای مناسبی را ایجاد می‌کند که در برابر جذب آلودگی‌های هوا مقاومت می‌نماید. علاوه بر این یو پی وی سی به دلیل دارا بودن اکسید تیتان در برابر تغییرات جوی و باران‌های شدید نیز همچنان کیفیت خود را حفظ می‌کند. در صنعت ساختمان نیز این پلیمر استفاده زیادی می‌شود. به‌طورکلی از upvc برای ساخت درب و پنجره دوجداره، ساخت لوله‌ها و پروفیل‌ها استفاده می‌شود. جهت مشاوره و دریافت لیست قیمت پنجره دوجداره در کرج و تهران میتوانید با راه های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرید.
 
پنجره دوجداره در مهرشهر
 

نمایندگی پنجره دوجداره در کرج

 استفاده از این پنجره ها به دلیل مزایای بسیاری که دارد مورد توجه سازندگان بخصوص در کلان شهرهایی همچون کرج و تهران قرار گفته است. یکی از مهمترین دغدغه های مردم و بسیاری از سازندگان در شهرهایی مانند کرج ، یافتن شرکت هایی است که پنجره هایی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه میدهند. مجموعه وین پارس، نمایندگی پنجره دوجداره در کرج تلاش نموده تا در جهت کسب رضایت مشتریان پنجره های دو جداره ای با بهترین کیفیت و قیمت را ارائه نماید. ما از بهترین های تولیدکننده پنجره دوجداره در سراسر ایران با بهترین خدمات هستیم.