آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵

نمونه کارهای پنجره پی وی سی

قیمت پنجره پی وی سی

اولین قدم برای انتخاب پنجره پی وی سی، انتخاب تولید کننده مناسب است. پنجره پی وی سی کالایی نیست که به صورت اماده موجود باشد. درب و پنجره یو پی وی سی (UPVC) محصولی کاملا سفارشی است در نتیجه باید از تولید کننده خریداری شود. اما نکته مهم در انتخاب تولیدکننده مشاهده نمونه کارهای آن است. در واقع نمونه کارهای پنجره پی وی سی کیفیت و اصالت کالا را نمایش می دهد. همچنین شما با مشاهده نمونه کار پنجره پی وی سی می توانید برای انتخاب و خرید درب و پنجره خود ایده بگیرید. شرکت وین پارس با سالها تجربه در زمینه تولید و نصب درب و پنجره پی وی سی دارای نمونه کارهای بسیار با اشکال مختلف در سراسر کشور می باشد. در ادامه شما می توانید آنها را مشاهده نمایید.

انواع پنجره پی وی سی

پنجره پی وسی ساخته شده با پروفیل های PVC دو یا چند جداره می باشد که عایق انرژی و صداست. پنجره پی وی سی را می توان با هر نوع شکل و ابعاد استانداری ساخت. از جمله انواع پنجره پی وی سی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

پنجره پی وی سی ثابت

 پنجره پی وی سی ثابت، پنجره هایی بون بازشو هستند. اصولا از پنجره پی وی سی ثابت در مکانهایی استفاده می شود که نیازی به باز شدن پنجره در آن نمی‌باشد و فقط نیاز به نورگیر داشته باشد و یا ترکیبی با پنجره های بازشو دار است. در صورت نبود بازشو باید توجه داشت که این نوع پنجره‌ها در جایی استفاده شود که امکان تمیز کردن پنجره‌ها، از بیرون وجود داشته باشد. این مدل پنجره دوجداره پی وی سی را می‌توان از پرمصرف‌ترین نوع پنجره ها نام برد چرا که در تمامی مدل‌های ترکیبی استفاده می‌گردد و باتوجه به عدم محدودیت در ساخت می‌توان در هر ابعادی این پنجره‌ها را تولید کرد.

پنجره پی وی سی تک حالته

وقتی صحبت از حالت پنجره دوجداره upvc می شود، منظور حالت باز شدن بازشو ها می باشد. پنجره یو پی وی سی بسته به نوع یراق آلات نصب شده بر آن حالت بازشو هایش تغییر می کند‌ پنجره پی وی سی تک حالته به صورت معمولی مانند پنجره های فلزی قدیمی به داخل باز می شود. البته شما می توانید امتخاب کنید که راست بازشو باشد یا چپ بازشو.   پنجره پی وی سی تک حالته اصطلاحا به طور کامل آب بندی شده و عایق مناسبی می باشد.

پنجره پی وی سی دو حالته

پنجره پی وی سی دو حالته علاوه بر باز شدن به حالت عادی به صورت کلننگی نیز باز می سود. از پنجره پی وس دوحالنه برای پنجره ای پرده خور و یا مکان هایی که امکان باز شدن کامل پنجره وجود ندارد استفاده می شود. پنجره یو پی وی سی دو حالته این امکان را می دهد که  برای باز گذاشتن پنجره احتیاجی به کنار زدن پرده نباشد. همچنین برای پنجره های کوچک هواکش اصولا از یراق الات دو حالته استفاده می شود، به این دلیل که هم جای کمتری گرفته و هم ببیشتر مواقع باز باشد.  این نوع پنجر دو جداره به طور کامل آب بندی می شود.

پنجره پی وی سی کشویی

پنجره پی وی سی کشویی مانند پنجره های کشویی دیگر باز و بسته می شود. عملکرد پنجره دوجداره کشویی شبیه به پنجره‌های دولنگه می باشد، با این تفاوت که به جای حرکت عمودی، به صورت افقی حرکت می‌کنند. قاب دور پنجره پی وی سی کشویی از دو نوع با سطح مقطع متفاوت تشکیل شده است که شامل پنجره تک ریل کشویی و پنجره جفت ریل کشویی می‌باشد. بدین معنی که می تواند دو بازشو یا یک بازشو داشته باشداستفاده از پنجره کشویی گرچه برای استفاده راحت تر هست ولی به علت آب بندی و هوا بندی ضعیف تر توصیه نمیشود.

پنجره پی وی سی فولکس واگنی (فرانسوی)

پنجره فولکس واگنی از نظر عایق بندی مانند پنجره تک و دو حالته و از نطر زیبایی و راحتی نسبت به پنجره کشویی برتری دارد. مکانیزم باز و بسته شدن پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی، مثل دربهای ون تاکسی می باشد. ابتدا قسمت بازشو مقداری عقب می آید و در ریل قرار میگیرد، سپس به صورت کشویی حرکت میکند. پروفیل مورد استفاده در این پنجره مانند پروفیل پنجره تک و دو حالته است.  در تولید پنجره پی وی سی فولکس واگنی از یراق آلات خاصی استفاده می شود که معمولا گرانتربوده، استفاده از این نوع یراق آلات برای پنجره ها با ابعاد بزرگ مناسب است. انواع درب و پنجره پی وی سی فولکس واگنی دارای طرح و رنگ متنوع بوده، شامل نوع تمام اتومات، نیمه اتومات و اتومات می شود که براساس نیاز و کاربرد آن نصب می شود.

پنجره پی وی سی خم

خم کردن پروفیل پی وی سی مهارت و تجهیزات خاصی می خواهد که همگی آنها در مجموعه وین پارس موجود است. با کمک این تجهیزات می توان پروفیل پی وی سی را تا جایی که لازم است خم نمود تا بتوان پنحره دوجداره هلال، گرد و نیم دایره را مطابق نیاز مشتری تولید نمود.