آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵

درب و پنجره فرانسوی دوجداره UPVC

پنجره فرانسوی دوجداره UPVC

پنجره فرانسوی دوجداره

پنجره دوجداره ویلایی

قیمت پنجره دوجداره 

پنجره فرانسوی دوجداره در کرج

پنجره فرانسوی دوجداره در تهران

درب و پنجره فرانسوی دوجداره UPVC ، همانطور که می دانید، انواع و اقسام پنجره های دوجداره در بازار موجود می باشد که از نظر نوع طراحی و ساختار می توان آن ها را بسیار کاربردی به شمار آورد. یکی از محبوب ترین پنجره های UPVC از نظر نوع بازشو، می توان پنجره دوجداره فرانسوی دانست. درب و پنجره دوجداره فرانسوی نیز از انواع پنجره هایی می باشند که به صورت لولایی می باشند و در حقیقت از لنگه های بازشویی در آن ها بهره برده شده است که با استفاده از لولا، مورد باز و بسته شدن قرار می گیرند. مجموعه وین پارس سازنده انواع درب و پنجره دوجداره UPVC در ایران میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.
 
درب و پنجره فرانسوی دوجداره UPVC

ویژگی ها و مشخصات پنجره فرانسوی دوجداره

پنجره فرانسوی دوجداره UPVC از ویژگی ها و مشخصات خاصی برخوردار می باشد که دارا بودن همان ویژگی ها نیز موجب شده است تا با سایر انواع درب و پنجره تفاوت هایی داشته باشند و با توجه به این موارد، طرفداران زیادی را دارند. بزرگترین مزیتی که می توان برای این نوع از پنجره ها نام برد، این است که بازشوندگی آن ها نیز با عرض زیادی صورت می گیرد و همین مورد موجب می شود تا فضای زیادی در اختیار باشد.
در پنجره دوجداره فرانسوی نیز امکان باز شدن همزمان دو لنگه وجود دارد که به صورت یک مزیت خاص در آن ها محسوب می گردد. در عین حال نیز از طرح های متنوع و فوق العاده زیبای بسیاری برخوردار می باشد و از آن ها نیز در نمای بیرونی ساختمان ها استفاده می نمایند و دارای اهمیت زیادی است. نوع عایق بندی در پنجره دوجداره ویلایی و فرانسوی نیز بسیار مناسب می باشد و با استفاده از این نوع از پنجره ها، دیگر افراد دغدغه ای از نظر ورود هیچ گونه گرد و غبار ندارند. از نظر عایق صوتی هم می توان آن ها را بسیار مناسب به شمار آورد و همچنین قابلیت نصب سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی آن ها نیز وجود دارد. در عین حال لازم است بدانید که امکان ثابت نگه داشتن یک لنگه و استفاده از لنگه دیگر به صورت بازشو نیز وجود دارد.

ساخت پنجره فرانسوی دوجداره

در صورتی که به نوع و مدل پنجره های مختلف دقتی داشته باشید، متوجه خواهید شد که در ساخت پنجره فرانسوی دوجداره، هیچ ستونی در بین دو لنگه وجود ندارد و به همین دلیل است که می توان به راحتی نسبت به جابجایی وسایل از میان هر دو لنگه اقدام نمود. فضای بیرونی بیشتری با استفاده از پنجره های فوق فراهم می شود. لنگه پنجره ای که دارای دستگیره می باشد را نیز می توان به صورت جدا و تنهایی باز نمود و در کنار آن درب فرانسوی UPVC به منظور استفاده از بیشترین فضا طراحی شده است و عبور و مرور را با بیشترین فضا ممکن می سازد. همچنین می توان اذعان داشت که برای پنجره و درب فرانسوی با توجه به نوع سهولت و راحتی که در آن ها مشاهده می گردد، می توان از توری پلیسه دو طرفه استفاده نمود.

مزایای درب و پنجره فرانسوی دوجداره

استفاده از درب و پنجره فرانسوی دوجداره می تواند برای افراد استفاده کننده نیز دارای مزایای فوق العاده ای باشد که با توجه به آن ها، افراد خرید بالاتری از این نوع پنجره به نسبت سایر انواع مدل های درب و پنجره دارا می باشند.
از مهم ترین مزایای پنجره فرانسوی دوجداره UPVC می توانیم به کیفیت بالای این مدل اشاره ای داشته باشیم و استفاده از این پنجره ها به این صورت می باشد که هنگام بسته شدن آن ها نیز تبادل انرژی با محیط بیرون و خارجی به صورت کامل قطع می گردد و هیچ مسیر ارتباطی با خارج از محیط داخل وجود نخواهد داشت.

درب و پنجره فرانسوی دوجداره

درب و پنجره فرانسوی دوجداره بسیار زیبا می باشد و می تواند سبک کلاسیک و فوق العاده جذاب و زیبایی را به دکوراسیون منزل شما ببخشد و همینطور لازم است بدانید که با باز کردن هر دو لنگه، می توانید منظره و فضای بیشتری را در مقابل چشمان خویش قرار دهید. قیمت پنجره فرانسوی دوجداره از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و تمامی خریداران به دنبال این موضوع هستند تا بتوانند لیست قیمت به روز شده از آن ها در اختیار داشته باشند و با استفاده از آن نیز با خیال راحت نسبت به ثبت سفارشاتی که در این زمینه دارا می باشند، اقداماتی صورت دهند.

قیمت پنجره فرانسوی دوجداره

وجود فاکتورهایی نظیر ابعاد پنجره مورد نظر، میزان کیفیت پروفیل به کار رفته در آن ها، شرکت سازنده و در واقع برند تولید کننده پنجره های مذکور، نوع شیشه و طرحی که بر روی آن ها قرار دارد و همینطور میزان کیفیت یراق آلات آن ها از جمله عواملی می باشد که می تواند قیمت پنجره فرانسوی دوجداره را تغییر دهد و تمامی موارد بیان شده نیز می بایست توسط کارشناسان مربوط به همین امر با دقت زیادی مورد محاسبه قرار بگیرند. جهت دریافت لیست قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC می توانید با استفاده از روش آنلاین، درخواست خود را به کارشناسان فروش مجموعه وین پارس اعلام نمایید و لیست قیمت را در به روزترین حالت ممکن تحویل بگیرید.