آدرس : کرج _ منطقه صنعتی ماهدشت - احمد آباد اول - خیابان کارگر
تلفن : ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷   -   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰     -     ۰۲۶-۳۶۷۰۹۹۸۵

درب و پنجره آلومینیومی

قیمت ساخت درب و پنجره آلومینیومی

ساخت درب و پنجره آلومینیومی

مدل پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی کشویی

پنجره آلومینیومی تک جداره

پنجره آلومینیومی نرمال

پنجره آلومینیومی قدیمی

قیمت پنجره آلومینیومی کشویی

پنجره دوجداره کشویی

درب و پنجره آلومینیومی در تهران

درب و پنجره آلومینیومی در کرج

پنجره آهنی کشویی
مرکز فروش انواع درب و پنجره آلومینیومی در کرج و تهران را با تعهد به کیفیت، دوام، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش تولید می‌‌کند. آلومینیوم وزن سبکی دارد و در مقایسه با آهن برای تولید درب و پنجره مناسب تر می باشد. پنجره آلومینیومی دارای تنوع فریم، رنگ، یراق آلات و بازشو می باشد

محاسبه قیمت پنجره آلومینیومی

پنجره کشویی عمودی
درب و پنجره آلومینیومی نیز نسبت به سایر انواع پنجره ها از مزیت های بی شماری برخوردار می باشد که به عنوان مثال می توان به پروفیل پنجره دوجداره آلومینیومی مانند پنجره یو پی وی سی اشاره نمود که شیمیایی نبوده و در واقع جزیی از طبیعت به شمار می آید. در مجموعه وین پارس، ما انواع درب و پنجره آلومینیومی را با کیفیت فوق العاده بالا، دوام بسیار و همچنین قیمت متناسب با کیفیت و خدمات پس از فروش، مورد تولید قرار داده و آن ها را به بازار عرضه می نماییم.
لازم است بدانید که جهت جلب رضایت شما مشتریان عزیز و بالا بردن کیفیت کار تولیدی خود، تمامی مواد اولیه مورد استفاده را از معتبرترین و معروف ترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی تهیه می نماییم. وین پارس با توجه به تولید فریم های زیبا و باکیفیت توانسته است به عنوان یک شرکت پیشرو در تمام منطقه مورد شناسایی قرار گیرد.
درب و پنجره آلومینیومی

قیمت پنجره آلومینیومی 

پروفیل های به کار رفته در پنجره آلومینیومی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و قیمت پنجره نیز بر اساس اندازه و طول این پروفیل ها حساب می شوند. ابعاد و طرحی که در پنجره به کار رفته است موجب می گردد تا قیمت هر متر آن نیز تعیین شد و مهم است بدانید که جهت محاسبه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی، عوامل بسیاری دخیل هستند که می توان آن ها را نام برد و مورد اشاره قرار داد.
یکی از دلایل انتخاب پنجره آلومینیومی نسبت به پنجره های upvc این است که از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و هرگز نمی توان یک پنجره با ابعاد بزرگ را با پروفیل upvc که از مقاومت پایینی از لحاظ استاتیک برخوردار است، مورد مقایسه قرار داد.
تاثیرگذارترین آیتمی که در قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی می توان بیان کرد، متراژ نهایی پروفیل مصرفی در پنجره می باشد که قیمت آن ها نیز با توجه به این که رنگ آن آنادایز است و یا پودری می باشد، متفاوت است. نکته مهمی که می تواند قیمت پنجره آلومینیومی را دچار تغییراتی کند، این است که هر قسمتی از پنجره با توجه به ضخامت و دیواره های داخلی و ابعاد هندسی آن، قیمت متفاوتی دارد.

پنجره آلومینیومی 

متخصصین و مهندسین صنعت درب و پنجره دوجداره آلومینیومی نیز در دهه اخیر، یک نوع جدید از پروفیل جهت تولید درب و پنجره دوجداره آلومینیومی به صورت اختصاصی و با محاسبات دقیق فنی و مهندسی مورد طراحی قرار داده اند که علی رغم این که ظرافت و زیبایی را می توانید در آن ها مشاهده کنید، به دلیل دارا بودن طراحی خاص مهندسی آن ها، بسیار سبک هم می باشند. همچنین به این دلیل که از قطعات و یراق آلات مخصوص در پنجره دوجداره آلومینیومی استفاده نموده اند، دیگر نیازی به تقویت آن ها با استفاده از آرماتور نیست.
سیستم های قدیمی بسیاری بوده است که به دلیل نداشتن عایق بندی کامل و همچنین عدم وجود زیبایی، از رده تولید خارج شده است و حتی فروش آن ها نیز متوقف شده اند و در حال حاضر نیز معماران و مهندسین ساختمانی نیز جهت بهینه سازی مصرف انرژی، صدا و همچنین زیبایی کار، تاکید زیادی بر این دارند تا سیستم های جدید اختصاصی را جایگزین مدل های قدیمی آن ها کنند.

نصب درب و پنجره آلومینیومی 

درب و پنجره های آلومینیومی در میان خریداران این گروه از محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است و از دلایل اصلی این امر نیز می توان به مواردی همچون نصب آسان، تنوع بالا و زیاد در ظاهر، وزن کم، قیمت مناسب و کارایی بالا و خوب اشاره نمود. درب و پنجره آلومینیومی را با توجه به نوع نیاز و سفارش مشتریان آن ها در ابعاد و طرح های متفاوتی طراحی و مورد تولید قرار می دهند و آن ها نیز برای هر محلی مناسب هستند. از مهم ترین مزایای درب و پنجره آلومینیومی نیز می توان به جلوگیری از اتلاف انرژی در زمستان و تابستان و همچنین صرفه جویی در سایر هزینه های گرمایشی و سرمایشی اشاره کرد. جهت اطلاع از قیمت پنجره آلومینیومی دوجداره نیز همین حالا با ما تماس بگیرید و لازم است بدانید که مشاوران مجموعه، تمامی معایب و مزایای پنجره آلومینیومی را برای شما بازگو خواهند کرد تا بتوانید به راحتی انتخاب مناسبی را داشته باشید.